WRONA dołącza do audycji „Dziewczyny grają” w Czwórce

WRONA, czyli Weronika Jasiówka, laureatka 5. odsłony konkursu Czwórki „Wydaj płytę z Będzie Głośno!” dołącza do autorek audycji „Dziewczyny grają”. Pierwszy program z jej udziałem odbędzie się już w najbliższy czwartek 17 lutego po godz. 19.00. Następnego dnia wokalistka będzie gościem Damiana Sikorskiego w audycji „Będzie głośno”.

WRONA to artystka występująca w formie solo actu, wykonująca muzykę electro/alternative/pop. Zwycięstwo w konkursie Czwórki „Wydaj płytę z Będzie Głośno!” umożliwiło jej wydanie debiutanckiej płyty nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia. Krążek „Sen o smaku lukrecji”, ukazał się w listopadzie ub.r. Jednym z najchętniej słuchanych utworów jest „Double Tap” do którego dzięki wyróżnieniu Czwórki powstał teledysk. Piosenki artystki pojawiają się na popularnych w internecie playlistach takich jak: „New Music Friday”; „Dziewczyny mają głos” czy „Equal”.

Teraz WRONA dołącza do programu Czwórki, podczas którego polskie artystki prezentują autorskie selekcje muzyczne – ulubione piosenki, najświeższe odkrycia i inspiracje. – W audycji „Dziewczyny grają” możecie się spodziewać dobrego, rockowego grania, ale i współczesnej elektroniki. Od millenialsowych, nostalgicznych playlist po najnowsze premiery – zapowiada WRONA.

Do ekipy „Dziewczyny grają”, czyli Kasi Lins i Joanny Longić, dołączy także Kasia Golomska. Pierwszy program z udziałem WRONY w czwartek 17 lutego po godz. 19.00, a debiut Kasi tydzień później o tej samej porze.

Z kolei w piątek 18 lutego WRONA będzie gościem Damiana Sikorskiego w audycji „Będzie Głośno”. Artystka opowie o wrażeniach z debiutu antenowego, a po rozmowie wyemitowana zostanie retransmisja jej koncertu, który odbył się w studiu Czwórki po wydaniu płyty „Sen o smaku lukrecji”.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *