„Tylko nie piątek!” – premiera nowego serialu dla młodzieży w Alfa TVP

„Tylko nie piątek!” to pełen humoru i nieprzewidzianych zdarzeń, wyprodukowany przez TVP ABC sitcom dla młodzieży. Premiera pierwszych dwóch odcinków już w piątek 6 października o godz. 20:00 w Alfa TVP. W soboty i niedziele serial będzie można również oglądać o godz. 20:55 w TVP ABC.

Sprawdź godziny emisji serialu „Tylko nie piątek!” w PROGRAMIE TV

Życie w bistro „Rock’n’Roll Edek” toczy się własnym, dynamicznym torem. Jego właściciel – energiczny i bujający w obłokach blisko pięćdziesięcioletni Edmund (Jakub Kamieński) marzy o tym, aby jego lokal był najpopularniejszym miejscem w Warszawie. Aby spełnić to marzenie, w każdy weekend angażuje do pracy swojego syna Antka (Michał Pietruś) – nieporadnego, wyjątkowo pechowego, choć dobrodusznego nastolatka. Chłopak niechętnie realizuje szalone pomysły ojca. Na ratunek przybywają jego przyjaciele – wieczna marzycielka, potajemnie kochająca się w Antku Hanka (Maria Rogala) oraz przystojniak, urodzony optymista Kazik (Jakub Gąsior). Ich dobre chęci nie zawsze wystarczają i często powodują kolejne, zaskakujące wydarzenia. Sytuację pogarsza planująca przejąć lokal przebiegła Wiki (Dominika Dąbrowska) oraz kapryśna kelnerka Sandra (Gabriela Chojecka), w której Antek jest beznadziejnie zakochany. Jak się okazuje, dla głównego bohatera, zbliżający się piątek jest istnym końcem świata, a dla widzów pełną humoru i niespodziewanych gości przygodą, bo w „Rock’n’Roll Edek” nic nie jest niemożliwe…

Emisja w każdy piątek o 20:00 w Alfa TVP. Serial będzie również dostępny w TVP ABC w soboty i niedziele o godz. 20:55 oraz na serwisie VOD.TVP.

Sprawdź ofertę kanału Alfa TVP w PROGRAMIE TV

Pierwszy sezon liczy 26 odcinków.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *