„Dzwon” – nowy program na antenie Motowizji

Ramówka Motowizji została wzbogacona o nową pozycję. Od 9 października, w co drugi poniedziałek o godz. 23:00 na widzów czekać będzie „Dzwon” – zbiór najciekawszych i najbardziej spektakularnych wypadków z zawodów, które pokazywane są na antenie Motowizji.

Sprawdź godziny emisji audycji „Dzwon” w PROGRAMIE TV

W tym roku na antenie Motowizji pojawiły się nowe pozycje, które wzbogaciły ramówkę kanału motoryzacyjnego. Oprócz transmisji z Rajdowych Mistrzostw Świata, Rajdowych Mistrzostw Europy oraz Rallycrossowych Mistrzostw Świata pojawiło się pasmo Rally.TV z programami archiwalnymi oraz format „Onboard”. Program pokazujący rywalizację na najważniejszych międzynarodowych i krajowych arenach z perspektywy zawodników okazał się być sukcesem pod względem oglądalności.

To przełożyło się na pojawienie się kolejnej pozycji skierowanej do wszystkich odbiorców. Program „Dzwon” pokazuje jak wygląda jazda na absolutnym limicie, która czasem nie kończy się tak, jak było to planowane. Jednocześnie prezentowane wypadki edukują, że miejsce na szybką jazdę jest tylko na zamkniętych odcinkach specjalnych czy specjalnych torach, tylko w przystosowanych do tego pojazdach.

Sprawdź ofertę kanału Motowizja w PROGRAMIE TV

Premierowie odcinki programu „Dzwon” będą ukazywać się naprzemiennie z programem „Onboard” w każdy poniedziałek o godz. 23:00.

Źródło: Motowizja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *