Udany start „Zatoki szpiegów” i „The Voice Senior” na antenach TVP

W niedzielę, 7 stycznia pierwszy odcinek serialu historycznego TVP1 „Zatoka szpiegów” obejrzało w momencie najwyższej oglądalności 2,3 mln widzów. Był to najliczniej oglądany tytuł TVP w weekend. W TOP10 programów w okresie 5 – 7 stycznia z widownią na poziomie 1,6 mln osób znalazła się również premierowa odsłona piątej edycji talent show TVP2 „The Voice Senior”. Jedynka była liderem anten w weekend ze średnim udziałem na poziomie 6,6%.

Sprawdź godziny emisji serialu „Zatoka szpiegów” w PROGRAMIE TV

Serial „Zatoka szpiegów” oparty jest na prawdziwych wydarzeniach i opowiada o losach młodego oficera Abwehry, który po odkryciu swojego polskiego pochodzenia, decyduje się zostać alianckim szpiegiem. Premierowy odcinek był liderem pasma, obejrzało go średnio 2,1 mln osób z udziałem na poziomie 15,1%. „Zatoka szpiegów” liczy 9 odcinków. Emisja w każdą niedzielę, o godz. 20.20 w TVP1.

W miniony weekend rozpoczęła się w TVP2 piąta edycja programu „The Voice Senior”. Trenerami nowej edycji są: Maryla Rodowicz, Alicja Węgorzewska, Tomasz Szczepanik oraz debiutującą w tej roli Halina Frąckowiak. W sobotni wieczór, 6 stycznia ,,Przesłuchania w ciemno” obejrzało 1,6 mln widzów, a udział wyniósł 11,8%.

W czołówce programów weekendu znalazło się także niedzielne wydanie programu informacyjnego „19:30”, który na trzech antenach TVP1, TVP Info oraz TVP Polonia uzyskał widownię 2,1 mln osób. Udział ukształtował się na poziomie 15,7%.

Sprawdź ofertę kanału TVP2 w PROGRAMIE TV

W piątek, 5 stycznia „Pytanie na śniadanie” wygrało z konkurencją pod względem widowni oraz udziałów w grupie 4+. Piątkowy program oglądało średnio 388 tys. osób (udziały 9,4%).

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *