Vectra jako pierwszy operator w Polsce z usługą FilmBox+

Vectra rozszerza ofertę aplikacji i serwisów SVOD o produkt z portfolio Grupy Kino Polska. Dzięki serwisowi FilmBox+ można oglądać seriale, filmy i kanały na żywo, z dowolnego miejsca i na wielu urządzeniach. Nowa propozycja dostępna jest dla wszystkich indywidualnych klientów operatora, w tym także w pakietach filmowych oraz jako usługa dodatkowa – już od 8 złotych miesięcznie.

Vectra, jako pierwsza w Polsce, wprowadza do swojej oferty serwis streamingowy FilmBox+, zawierający seriale, filmy, programy tematyczne oraz kanały telewizyjne Grupy Kino Polska i SPI International dostępne w streamingu na żywo, m.in.: pakiet FilmBox, Kino Polska, Stopklatka, Zoom TV. FilmBox+ udostępnia również premierowo oryginalne polskie produkcje Grupy Kino Polska, takie jak niezwykły show randkowy Magia nagości. Polska czy serial To nie ze mną. Aplikacja jest łatwa w obsłudze, nawigacja intuicyjna, a oferta programowa i rekomendacje stale aktualizowane. Serwis FilmBox+ uzupełnia bogatą ofertę rozrywki na żądanie, a klienci Vectry zyskują jeszcze większą wolność wyboru tego co i kiedy chcą oglądać.

Sprawdź ofertę kanału Zoom TV w PROGRAMIE TV

Abonenci Grupy Vectra będą mogli korzystać z serwisu FilmBox+ na nowoczesnych dekoderach TV Smart 4K BOX i TV Smart 4K BOX PVR, komputerach lub innym dowolnym urządzeniu umożliwiającym pobranie aplikacji FlimBox+. Oznacza to dostęp do ulubionych treści w sieci Vectra oraz wszędzie tam, gdzie zapewniony jest dostęp do szybkiego internetu.

Vectra konsekwentnie stawia na dostarczanie klientom możliwości szerokiego wyboru najciekawszych treści. FilmBox+ w Vectrze to kolejny krok na tej drodze – oferowania rozrywki na najwyższym poziomie, niezależnie od tego, gdzie aktualnie znajduje się nasz klient – powiedział Krzysztof Sokolik, Dyrektor Marketingu Vectra S.A.

Wprowadzenie FilmBox+ do oferty Vectry to ważny krok w rozwoju tego serwisu. To debiut naszej usługi streamingowej dostarczanej w takim modelu biznesowym, dlatego bardzo się cieszymy, że startujemy od razu z największym operatorem kablowym w Polsce. FilmBox+ to z jednej strony naturalny dodatek i znaczące rozszerzenie dla oferowanego już przez operatorów pakietu kanałów FilmBox, a z drugiej – propozycja dla klientów korzystających np. tylko z internetu, zainteresowanych świetną rozrywką. Jesteśmy partnerem dostarczającym kompleksową usługę, dzięki której abonenci mogą mieć wygodny dostęp do atrakcyjnych treści, w ramach jednego rachunku u swojego dostawcy telewizji – dodaje Jacek Koskowski, Dyrektor Generalny ds. Sprzedaży i Dystrybucji w Grupie Kino Polska.

Pakiet FilmBox+ będzie dostępny zarówno w ramach pakietu Internetu i Telewizji, jak również jako usługa dodatkowa w cenie 14,99 zł miesięcznie przy umowie bez zobowiązań lub 12,99 zł miesięcznie, w wypadku posiadania umowy terminowej. Zarówno obecni jak i nowi klienci, przy przedłużaniu umowy bądź zawieraniu nowego kontraktu, będą mogli dokupić usługę FilmBox+ już za 8 zł miesięcznie.

Uruchomienie serwisu FilmBox+ w ofercie Vectry wsparte jest kampanią digitalową, promującą premierowy, porywający serial kryminalny produkcji hiszpańskiej Rapt. Działania reklamowe potrwają przez cały czerwiec i obejmują szerokie działania video oraz display, obecność na portalach horyzontalnych, mediach społecznościowych oraz zakup w modelu programmatic.

Źródło: Grupa Kino Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *