Vectra wzbogaca swoją ofertę o kanały Eurosport transmitujące IO Tokio 2020

Z okazji rozpoczynających się dzisiaj Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020, Vectra udostępnia swoim abonentom dodatkowe kanały Eurosport, gdzie na żywo transmitowana będzie jedna z najważniejszych imprez sportowych na świecie. Do oferty operatora już dołączyło, od 23 lipca do 8 sierpnia br., w sumie aż 7 kanałów HD oraz 1 kanał w jakości 4K.

Sprawdź ofertę kanału Eurosport 1 w PROGRAMIE TV

Kanały Eurosport 3, Eurosport 4, Eurosport 5, Eurosport 6, Eurosport 7, Eurosport 8 i Eurosport 9 oraz Eurosport 4K są dostępne dla wszystkich klientów Vectry posiadających dowolny pakiet telewizyjny. Transmitowane na nich programy będą dostępne z polskim komentarzem dla wszystkich abonentów korzystających z oferty cyfrowej operatora. Co więcej, wszystkie kanały będzie można odbierać również w ramach usługi TV Smart oraz TV Online. Oznacza to, że sportowymi emocjami klienci Grupy Vectra mogą cieszyć się gdziekolwiek są – na terenie Polski i Unii Europejskiej, wszędzie tam, gdzie jest internet. Dodatkowo, osoby posiadające jeden z dwóch dekoderów w ofercie operatora, które obsługują wysoki standard nadawania 4K – TV Smart 4K Box z Android TV lub 4K PVR 3770CFX, będą mogły oglądać treści również w tej wysokiej jakości.

Sprawdź ofertę kanału Eurosport 2 w PROGRAMIE TV

W Vectra codziennie pracujemy nad dostarczaniem rozrywki skrojonej na miarę oczekiwań naszych klientów. Dlatego umożliwiamy wszystkim fanom sportu korzystającym z naszych usług śledzenie olimpijskich zmagań w ramach posiadanych przez nich pakietów. Troszcząc się o możliwie najszerszą ofertę pamiętamy o udostępnieniu jej w jak najlepszej jakości – kanał Eurosport 4K to kolejna stacja wzbogacająca naszą ofertę programów w tej wysokiej rozdzielczości – tłumaczy Tomasz Żurański, Prezes Zarządu Vectra S.A. – Pamiętając o tym, że wakacje to czas podróży i wyjazdów, oferujemy naszym klientom dostęp do kanałów Eurosport również poprzez platformę TV Smart oraz TV Online. Dzięki temu, przeżywanie sportowych emocji staje się możliwe także poza domem i poza siecią Vectry – wszędzie tam, gdzie jest dostęp do Internetu zarówno w kraju, jak też na terenie EU – dodaje.

Sprawdź godziny transmisji Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 w PROGRAMIE TV

W ramach nadawanych przez Grupę Discovery programów, widzowie będą mogli obejrzeć m.in. transmisję z Ceremonii Otwarcia i Zamknięcia oraz śledzić dyscypliny, takie jak: tenis, kolarstwo, gimnastyka, skoki do wody, piłka nożna, hokej, baseball, koszykówka, judo, wrestling, boks, karate, piłka ręczna czy siatkówka.

Źródło: Vectra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *