Vectra ze specjalną promocją na Black Friday

Z okazji Black Friday Vectra proponuje nowym użytkownikom Internet światłowodowy o dwukrotnie zwiększonej prędkości – do 600 Mb/s w niższej cenie oraz połączenie pakietów telewizji cyfrowej TV Smart z usługami Internetu światłowodowego w promocyjnych cenach. To jednak nie wszystko. Klienci decydujący się na ofertę zawierającą Internet do 600 Mb/s z pakietem telewizyjnym otrzymują również dostęp do Netflix oraz nowoczesny dekoder TV Smart 4K BOX. Promocja potrwa do 29 listopada br. do godziny 14:00.

Już od piątku, 19 listopada br., osoby decydujące się na wybór usług Vectry, mogą skorzystać ze specjalnej oferty Black Friday, która obejmie pakiet Internetu światłowodowego o prędkości do 300 Mb/s zwiększonej dwukrotnie – do 600 Mb/s, w specjalnej cenie. Jednocześnie, dostępna prędkość do 300 Mb/s, dla mniej wymagających, przy umowie na 12 miesięcy wyniesie tylko 34,99 zł miesięcznie.

Największy operator telewizji kablowej w Polsce przygotował również coś specjalnego dla tych, którzy szukają szerokiego wyboru treści oraz dostępu do najlepszej rozrywki, niezależnie od miejsca w którym aktualnie przebywają. Tym klientom Vectra oferuje Internet światłowodowy o prędkości do 600 Mb/s oraz (w cenie) 39 kanałów telewizyjnych, w tym 22 w jakości HD. Do tego firma oferuje dostęp do jednego z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych – Netflix, który posiada niezwykle bogatą bibliotekę popularnych filmów, seriali i programów. W ramach połączonych usług operatora w atrakcyjnej cenie, klienci Vectry mogą korzystać z planu Podstawowego. Całości towarzyszy także nowoczesny dekoder TV Smart 4K BOX, oferujący dostęp do kanałów telewizyjnych (również w wysokiej jakości 4K), VOD, strefy Kids, funkcji asystenta głosowego, różnorodnych aplikacji ze sklepu Google Play oraz wielu gier (z możliwością podłączenia pada gamingowego). W ramach szerokiego wachlarza usług dodatkowych urządzenia, m.in. Restart TV, Catch-up TV, Chromecast/Airplay, nagrywarka sieciowa, widz zyskuje dodatkową kontrolę nad oglądanym kontentem, np. odtwarzając od początku program, który już się rozpoczął czy wracając (do 7 dni wstecz) do wybranych programów, które przegapił. To wszystko w cenie 49,99 zł przez pierwsze 6 miesięcy, przy podpisaniu krótkiej umowy na 12 miesięcy.

Najwięksi miłośnicy kina i telewizji mogą wybrać natomiast wariant, w którym oprócz dostępu do prędkości Internetu światłowodowego do 600 Mb/s, otrzymują pakiet Złoty, a w nim 139 kanałów (w tym 91 HD). Podpisując umowę na 12 miesięcy, cena tego pakietu wyniesie 69,99 zł przez pierwsze 6 miesięcy. Na abonentów czeka dodatkowo dekoder Smart 4K Box oraz Netflix.

Źródło: Vectra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *