VOX FM z nową aplikacją mobilną i zabawą antenową

7 marca 2016 roku na antenie Radia VOX FM wystartuje nowa akcja specjalna „Pokaż, jak nas słuchasz” – konkurs, w którym nagrodami są tablety i smarfony. Z początkiem marca premierę miała oficjalna aplikacja VOX FM do bezpłatnego słuchania stacji na urządzeniach z systemem Android. Już wkrótce aplikacja będzie także dostępna na urządzenia z systemem IOS.

Aplikacja VOX FM umożliwia nie tylko słuchanie radia, ale także głosowanie na ulubione piosenki, wchodzące w skład sobotniego notowania „Best Listy”, udział w konkursach i pozostawanie na bieżąco z ofertą programową VOX FM . Ponadto użytkownicy mogą oglądać telewizję muzyczną VOX Music TV. Projekt aplikacji przygotował Dział E-technologie działający w ramach Grupy ZPR Media.

Od 7 do 25 marca w ramach trwającej kampanii wizerunkowej Radia VOX FM ruszy nowa zabawa antenowa „Pokaż, jak nas słuchasz”. Nagrodami są tablety i smartfony z system umożliwiającym załadowanie aplikacji VOX FM. Słuchacz, aby wziąć udział w konkursie, ma za zadanie zrobić zdjęcie obrazujące, w jaki oryginalny sposób słucha Radia VOX FM, i przesłać za pomocą specjalnego formularza na stronie www.voxfm.pl.

Konkurs zostanie wsparty promocją w: prasie (m.in.: Super Express, Murator, Podróże, Żagle, Gazeta Wyborcza, Gazeta Telewizyjna, Flesz, Gala, Przegląd Sportowy) oraz Internecie (m.in. Se.pl, Poradnikzdrowie.pl, Muratordom.pl, Mjakmama24.pl, Wp.pl, Onet.pl, Interia.pl).

Źródło: TIME

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *