Wakacje 2016 z Radiem ZET Gold

Konkursy z nagrodami, niespodzianki dla słuchaczy i „Największe przeboje wszech czasów”. Tak zapowiada się tegoroczne lato w Radiu ZET Gold.

Od 27 czerwca 2016 roku, o niepowtarzalny, wakacyjny nastrój między godziną 6:00 a 10:00 dba ekipa porannego programu „Zawsze rano Radio ZET Gold” – Anna Chmiel i Jerzy Piasny. Po godzinie 10:00 startuje codzienne pasmo „Cudowne Lato”, w którym uroki najgorętszej pory roku odkrywają Małgorzata Kościelniak, Piotr Sworakowski, Paweł Chowaniec i Witold Lazar, a w weekendy Magdalena Kasperowicz i Piotr Opoka.

Od 11 lipca do końca wakacji, od poniedziałku do piątku, słuchacze będą mogli wziąć udział w nowej muzycznej zabawie „Poszukiwany, poszukiwana”, w której zadaniem będzie odnalezienie ukrytego na antenie przeboju dnia. Do wygrania weekendy w SPA oraz nowoczesne zegarki. Z kolei w porannym programie wakacyjna odsłona konkursu „Tak czy nie”, w którym do zdobycia są zestawy wakacyjnych prezentów z limitowanej kolekcji Radia ZET Gold.

Po godzinie 18:00, w interaktywnej audycji „Masz wiadomość!”, każdy ze słuchaczy może przekazać swoje pozdrowienia z wakacji wraz z dedykowaną piosenką.

Latem nie zabraknie też spotkań z Bogdanem Fabiańskim, który dwa razy dziennie (godzina 8:10 i 15:45) opowiadać będzie o największych gwiazdach, przebojach i najciekawszych wydarzeniach z historii muzyki lat 70. i 80.

Tego lata słuchacze wybiorą też najbardziej lubiane utwory w plebiscycie „Wakacyjny przebój wszech czasów”.

W pierwszym tygodniu wakacji od godziny 10:00 do 14:00 Radio ZET Gold nadaje na żywo z plenerowego studia usytuowanego na plaży w Mielnie, a na 1 lipca szykuje specjalny program urodzinowy z atrakcjami dla słuchaczy.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *