Wakacje 2016 z Radiem Złote Przeboje

Radio Złote Przeboje zaprasza słuchaczy do wspólnego spędzania wakacji – prowadzący stacji odwiedzą latem 9 polskich miejscowości, poszukując najciekawszego miejsca na urlop, na antenie pojawią się też specjalne audycje, m.in. „Wakacyjna Lista Przebojów”, „Słownik Pojęć Wakacyjnych” i konkurs „Co u was ładnego?”. Letnia ramówka Radia Złote Przeboje obowiązuje od poniedziałku, 27 czerwca 2016 roku.

Już od 1 lipca br. co piątek otwarte studio Radia Złote Przeboje zagości w innym mieście – redakcja wyruszy na poszukiwanie najfajniejszego miejsca na lato. Prowadzący odwiedzą m.in. Międzyzdroje, Jastarnię i Krynicę Morską – łącznie 9 miast, w których będą szukać czegoś absolutnie wyjątkowego, sprawiającego, że to właśnie tam warto przyjechać na letni urlop. Program będzie nadawany w godzinach 10:00-18:00.

Codziennie rano o godzinie 9:15 na antenie Radia Złote Przeboje pojawi się Kasia Kwiatkowska jako Wróżka Kanikuła, która z przymrużeniem oka podpowie, dokąd najlepiej wybrać się na wakacje, a jakich miejsc zdecydowanie unikać. Natomiast Jarosław Boberek w programie „Słownik Pojęć Wakacyjnych”, nadawanym codziennie o godzinie 10:15, wyjaśni, jak naprawdę należy rozumieć terminy, które każdy z nas kojarzy np. co faktycznie oznacza „kwatera w Mielnie.”

W audycji „Lato tajemnic” (na antenie od poniedziałku do piątku o godzinie 13:15) Piotr Jaworski, prowadzący poranne pasmo stacji, odwiedzi miejsca w Polsce, które są owiane tajemnicą, np. Górę Żar lub Emilcin słynący z rzekomej wizyty UFO.

Słuchacze stacji będą mogli wybrać Wakacyjny Przebój Roku w piątkowej „Wakacyjnej Liście Przebojów”, nadawanej od godziny 18:00, a tuż po niej świetnie bawić się przy audycji „Złota Plaża”, w której znajdą się muzyka idealna na wakacyjne imprezy oraz ciekawe konkursy z nagrodami.

Radio Złote Przeboje zaprasza też wszystkich do udziału w wakacyjnym konkursie pod hasłem „Co u was ładnego?”, w którym można opowiedzieć o idealnych miejscach na wypoczynek w swojej okolicy lub o swoich ulubionych miejscach na spędzanie czasu latem. Zwycięzcy zabawy otrzymają ciekawe nagrody – od 27 czerwca do 1 lipca br. w konkursie do wygrania są podwójne zaproszenia na Koncert Gwiazd Disco, który już 23 lipca br. odbędzie się w Operze Leśnej w Sopocie.

Pojawienie się wakacyjnych programów w ramówce Radia Złote Przeboje wspiera promocja na antenie stacji, na www.zloteprzeboje.pl oraz na profilu stacji na Facebooku.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *