Wakacje 2017 z IPLĄ

IPLA serwuje kolejną dawkę wakacyjnych hitów filmowych, m.in.: „Jackie” z laureatką Oscara Natalie Portman w roli głównej, „Sztukę kochania” z Magdaleną Boczarską, „Pokot” z plejadą gwiazd, m.in.: Wiktorem Zborowskim, Andrzejem Grabowskim, Borysem Szycem, Tomaszem Kotem i Katarzyną Herman, oraz wzruszającą komedię „Po prostu przyjaźń” z Agnieszką Więdłochą, Magdaleną Różczką, Maciejem Zakościelnym i Bartłomiejem Topą. Dzięki dostępności IPLI na wielu urządzeniach, w tym mobilnych z systemami Android, iOS i Windows Phone, można je obejrzeć w dowolnym miejscu i czasie, także podczas wakacyjnego wypoczynku.

Portret najsłynniejszej Pierwszej Damy świata

Nominowana do trzech Oscarów „Jackie” ukazuje kulisy wydarzeń, które wstrząsnęły Ameryką – zabójstwa prezydenta Kennedy’ego widzianego z perspektywy jego żony. Film wyprodukowany przez nominowanego do Oscara Darrena Aronofsky’ego został okrzyknięty przez krytyków jedną z najważniejszych produkcji 2016 roku. Poruszający do głębi obraz relacjonujący wydarzenia z życia Jackie Kennedy tuż po zamachu na jej męża w 1963 roku oprócz nominacji do najważniejszej nagrody filmowej zdobył m.in. Nagrodę Festiwalową oraz Nagrodę Specjalną na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji, Satelitę oraz 2 statuetki Critics’ Choice. W tytułową rolę wcieliła się laureatka Oscara Natalie Portman, a partnerują jej Peter Sarsgaard, Greta Gerwig, Billy Crudup, John Hurt oraz Caspar Phillipson.

Seksualna rewolucja

„Sztuka kochania” to największy polski przebój filmowy tego roku, który w kinach obejrzało blisko 1,8 mln widzów. Uznana lekarka i seksuolożka, Michalina Wisłocka za namową młodej redaktorki postanawia napisać książkę, która, otwierając drzwi sypialni Polaków, zrewolucjonizuje ich życie erotyczne. Tak rozpoczyna się długa walka z Komitetem Centralnym. Dramat biograficzny Marii Sadowskiej przedstawia również burzliwe życie prywatne głównej bohaterki, w którą doskonale wcieliła się Magdalena Boczarska. W filmie podwójnie nagrodzonym podczas Festiwalu Filmów Polskich „Wisła” w Rosji – Nagroda Publiczności i Słoń – wystąpili również: Piotr Adamczyk, Eryk Lubos, Justyna Wasilewska, Borys Szyc, Karolina Gruszka i Wojciech Mecwaldowski.

„To nie jest kraj dla starych kobiet”

Uhonorowany Srebrnym Niedźwiedziem na festiwalu w Berlinie najnowszy film Agnieszki Holland „Pokot” jest adaptacją głośnej powieści Olgi Tokarczuk „Prowadź swój pług przez kości umarłych”. Emerytowana inżynier, miłośniczka astrologii i wegetarianka Janina Duszejko pewnej zimowej nocy znajduje ciało swojego sąsiada kłusownika. Okoliczności śmierci mężczyzny są niezwykle tajemnicze. Jedyne ślady, które znajdują się wokół jego domu, to odciski racic saren. Kobieta, widząc niemoc policji, rozpoczyna własne śledztwo…

Bo przyjaźń jest najważniejsza

„Po prostu przyjaźń” to nowa komedia autorów „Listów do M. 2”. Wielowątkowa opowieść o grupie znajomych, których wieloletnia przyjaźń zostaje wystawiona na poważną próbę. Ciepły i zarazem wzruszający film, zmusi widzów do refleksji, jak ważne w ich życiu są relacje z najbliższymi. W obsadzie znalazła się cała plejada gwiazd: Agnieszka Więdłocha, Magdalena Różczka, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski, Bartłomiej Topa, Marcin Perchuć, Krzysztof Stelmaszyk, Sonia Bohosiewicz i wielu innych.

Kinowe hity, gdzie chcesz i kiedy chcesz

Oprócz powyższych propozycji IPLA oferuje wiele więcej – kilkaset propozycji filmowych, w tym „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Konwój” i „Sługi Boże”. Dzięki dostępności IPLI na wielu urządzeniach, użytkownicy mają komfort oglądania materiałów w dowolnym miejscu i czasie – nie tylko na komputerach, smartfonach i tabletach, ale także w Smart TV czy dekoderach.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *