Wakacyjna ramówka Radia ZET

24 czerwca Radio ZET wprowadza wakacyjną ramówkę. „Aktywne lato z Radiem ZET”, „Znajdź Nosela”, koncerty „Siła Muzyki” i muzyczne festiwale to niektóre z propozycji stacji na nadchodzące lato.

23 czerwca wystartuje akcja „Aktywne lato z Radiem ZET”. Przez całe wakacje stacja odwiedzi 11 miejscowości, w których spędzi aktywnie czas razem ze słuchaczami. Zawita m.in. do Uniejowa, Iławy, Ciechocinka, Krosna, Węgorzewa, Giżycka, Kołobrzegu i Przemyśla.. W programie gry i zabawy dla całych rodzin, konkursy z nagrodami oraz spotkania z Agnieszką Kołodziejską, Justyną Dżbik-Kluge i Kamilem Noselem. Specjalne relacje antenowe z wydarzeń będzie można usłyszeć między 9.00 a 15.00.

Wakacje to również czas na zabawę „Znajdź Nosela”. W każdy czwartek Kamil Nosel przebrany za rożne postaci pojawi się w jednym z polskich miast. Zadaniem słuchaczy będzie jego odnalezienie. Kto pierwszy „złapie” Nosela, ten wygra skuter Suzuki Burgman.

Przez całe lato na antenie Radia ZET do wygrania duże pieniądze i „Niezapomniane wakacje” dla całej rodziny.

Stacja zaprosi też na muzyczne wydarzenia. Koncerty z cyklu „Siła Muzyki” odbędą się w Siemiatyczach (21.07) i Uniejowie (17.08). Wystąpią m.in.: Szymon Chodyniecki, Baranovski, Kasia Cerekwicka, Natalia Szroeder i Muniek Staszczyk. Damian Michałowski i Ewelina Pacyna poprowadzą koncert „Wianki nad Wisłą”, który odbędzie się 23 czerwca w Warszawie. Na scenie będzie można zobaczyć m.in. Katarzynę Nosowską, Krzysztofa Zalewskiego i zespół Tulia. Radio ZET będzie również towarzyszyć słuchaczom podczas Kraków Live Festival (16-17.08), na którym wystąpią m.in. Calvin Harris, Macklemore czy Post Malone. Na antenie do wygrania zaproszenia na to wydarzenie. Ponadto, stacja pojawi się na Hej Fest. Wśród artystów, którzy zagrają na koncertach na Gubałówce, w Szczawnicy i Krynicy-Zdroju będą: Lady Pank, Wilki, Dżem, Kamil Bednarek, IRA, LemOn, Andrzej Piaseczny i Mateusz Ziółko.

Radio ZET weźmie również udział w Festiwalu Kolorów, imprezach z cyklu Runmageddon, a także Półmaratonie Praskim.

Latem na antenie pozostaje poranny program „Dzień dobry bardzo”. Poprowadzą go rotacyjnie – Marcin Sońta, Mateusz Ptaszyński i Damian Michałowski. Pozostałe pasma zmienią się w „Siłę muzyki na lato”. W programie wakacyjne audycje „W drogę. Poradnik Tomka Michniewicza” oraz „Nosel wkręca w Radiu ZET”. W każdą sobotę między 19.00 a 21.00 „Lista przebojów Radia ZET”. W niedziele pozostaje podróżniczy magazyn Tomka Michniewicza „Mapa świata”, który można słuchać od 10.00 do 13.00.

„Gość Radia ZET” będzie obecny na antenie do 28 czerwca. Po tym terminie nastąpi wakacyjna przerwa od społeczno-politycznych wywiadów.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *