Premiera trzeciego sezonu „Nowe ciało z Khloé Kardashian” na kanale E!

W niedzielę 14 lipca o 21:00 Khloé Kardashian powróci w roli prowadzącej reality-show Nowe ciało z Khloé Kardashian, który zmienia życia uczestników. W każdym z odcinków razem z trenerami personalnymi i ekspertami z zakresu dietetyki oraz psychoterapii będzie wspierała uczestników programu w osiągnięciu nie tylko wymarzonej sylwetki, ale równowagi psychicznej, która pomoże przezwyciężyć ich problemy.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału E!

Burzliwy koniec związku, uszczypliwe komentarze dotyczące wyglądu czy inne życiowe trudności, to problemy, z którymi borykał się każdy z nas. Przeciwności losu mogą destrukcyjnie wpływać na nasze samopoczucie lub wygląd, ale wystarczy również, że na swojej drodze spotkamy odpowiednią osobę, która wskaże nam właściwą ścieżkę i całkowicie zmieni myślenie.

Khloé Kardashian jest spełnioną autorką bestsellerowej książki „Strong Looks Better Naked“, mamą i bizneswoman, ale sama przez długi czas borykała się z samoakceptacją. W ostatnich latach przeszła widoczną gołym okiem przemianę i wreszcie pokochała samą siebie. Swoimi doświadczeniami postanowiła podzielić się z uczestnikami nowego serialu i z pomocą ekspertów z zakresu dietetyki i fitness w 12 tygodni wskazać im drogę do nowego, lepszego „ja”. Po trzech miesiącach ciężkiej pracy nad sobą uczestnicy zmierzą się ze wszystkimi, którzy śmieli w nich wątpić. Khloé oraz ekipa najlepszych trenerów w każdym odcinku pomagają dwóm osobom. Chodzi o to, by po transformacji mogły pokazać światu i tym wszystkim, którzy w nie zwątpili, jak wiele tracą. Zemstą uczestników za doświadczone przykrości jest znakomity wygląd i świetne samopoczucie.
Eli Frankel, Khloé Kardashian, Kris Jenner, Ryan Seacrest i Larissa A.K. Matsson są producentami wykonawczymi serialu, który został wyprodukowany przez Khlomoney Entertainment, Rogue Atlas Productions razem z Lionsgate Television i Ryan Seacrest Productions.

Nowe ciało z Khloé Kardashian – emisja w niedziele od 14 lipca o 21:00 na kanale E! Entertainment.

Źródło: NBCUniversal International Networks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *