Wakacyjna Trasa Dwójki startuje w Wilnie

Nie ma drugiej takiej trasy koncertowej w Polsce. Znani i lubiani artyści, tysiące przejechanych kilometrów, muzyczne przystanki i największe hity. „Wakacyjna Trasa Dwójki” startuje w niedzielę, 3 lipca o godz. 20.00 w Wilnie. Transmisja w TVP2 , TVP Polonia i TVP Wilno.

Sprawdź godziny transmisji „Wakacyjnej Trasy Dwójki” w PROGRAMIE TV

W tym roku „Wakacyjna Trasa Dwójki” po raz pierwszy przekroczy granice i pojedzie do Wilna. To właśnie tam pod hasłem „Największe przeboje lata” odbędzie się pierwszy z dziesięciu zaplanowanych koncertów.

Na scenie wystąpią: Daria, która przebojem weszła na szczyty radiowych list przebojów, obdarzony prawdziwie włoskim temperamentem zespół Ricchi e Poveri, który do Wilna przyleci wprost ze słonecznej Italii, Sławomir,  geniusze konsolety, czyli DJ-ski tercet Komodo, formacje Classic i Daj to głośniej, Andre, przebojowa młodzież – Karolina Stanisławczyk i Kuba Szmajkowski, a także Stachursky.

Usłyszymy największe przeboje lata i hity, które podbiły polskie i światowe listy przebojów. Wśród nich takie szlagiery jak: Miłość w Zakopanem, Ostatni raz zatańczysz ze mną, Paranoia, Mama ostrzegała, Acapulco, Voulez vous dancer  i wiele innych… Nie zabraknie również muzycznych premier, w Wilnie Sławomir po raz pierwszy wykona swój najnowszy hit.

Imprezę poprowadzą: Małgosia Tomaszewska i Olek Sikora, a towarzyszyć im będzie Izabella Krzan i Norbi.

W Wilnie swoją wielką odsłonę będzie miała również widowiskowa oprawa tegorocznej „Wakacyjnej Trasy Dwójki”. Tym razem scena zamieni się w spektakularny gramofon. Dynamiczne platformy, ruchome podesty i multimedialne elementy stworzą wyjątkowe tło dla występów gwiazd.

Nie zawiodą się także ci, którzy czekają na – towarzyszące „Wakacyjnej Trasie Dwójki”– interaktywne konkursy i zabawy dla widzów. Będzie okazja, aby pozdrowić bliskich, podzielić się rodzinnymi zdjęciami lub przesłać krótkie filmiki z wakacji. Dla widzów i publiczności przygotowano koszulki z autografami gwiazd, atrakcyjne gadżety, a także wakacyjny konkurs, w którym będzie można wygrać samochód osobowy Fiat 500!.

A wszystko to pod hasłem „Lato, muzyka, zabawa”, które od samego początku nadaje rytm i ton „Wakacyjnej Trasie Dwójki”.

Sprawdź ofertę kanału TVP2 w PROGRAMIE TV

„Wakacyjna Trasa Dwójki” – koncert TVP Polonia z Wilna „Największe przeboje lata”. Już w najbliższą niedzielę, 3 lipca o godz. 20.00 w TVP2, TVP Polonia i TVP Wilno.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *