Konkurs „Pomysłowe wakacje” w Polskim Radiu Dzieciom

Konkurs startuje 1 lipca i jest skierowany do dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Najmłodsi słuchacze, którzy uwielbiają spędzać kreatywnie czas, będą mogli stworzyć prace przedstawiające pomysły na wakacyjne dni. Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody oraz możliwość wzięcia udziału w audycji na żywo.

„Pomysłowe wakacje” to konkurs, w którym liczą się pomysłowość i kreatywność najmłodszych słuchaczy. Uczestnicy będą musieli przygotować prace przedstawiające pomysły na spędzanie wolnego czasu, czyli w co się bawić latem, jakie gry i zabawy są ich ulubionymi. Zasady są proste: wystarczy wziąć kartkę, kredki, farby, klej, nożyczki, muszelki, piasek, listki, gałązki lub inne pomoce plastyczno – techniczne i stworzyć pracę. Następnie ją sfotografować i przesłać wraz z wypełnionym formularzem, który znajduje się na stronie www.wakacje.polskieradio.pl. Technika i format dowolne. Prace można przesyłać do 19 sierpnia.
Spośród nadesłanych zgłoszeń, komisja nagrodzi 5 prac, a zwycięzcy otrzymają gadżety Polskiego Radia Dzieciom oraz będą mieli szansę wzięcia udziału w audycji na żywo.

W środę 31 sierpnia w „Poranku w Polskim Radiu Dzieciom” odbędzie się ogłoszenie wyników konkursu. Zwycięskie prace zostaną opublikowane na stronie Polskiego Radia Dzieciom w zakładce „Galerie”, w mediach społecznościowych stacji oraz w serwisie wakacje.polskieradio.pl. Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *