„Operacja aranżacja” – nowy program w TVP Kobieta

Trwają zdjęcia do nowego autorskiego programu TVP Kobieta pt. „Operacja aranżacja”. W roli prowadzącej zobaczymy Katarzynę Cichopek, która wraz z architektem Jonatanem Kilczewskim odmieni wnętrza mieszkań polskich rodzin. Efekty ich prac widzowie zobaczą, już we wrześniu, tylko w TVP Kobieta.

Sprawdź ofertę kanału TVP Kobieta w PROGRAMIE TV

Małe metamorfozy w mieszkaniu potrafią zdziałać cuda. Podnoszą estetykę i funkcjonalność wnętrza, ale również ocieplają rodzinne relacje i sprawiają radość domownikom. W każdym odcinku programu widzowie poznają jedną rodzinę, która marzy o zmianie w swoim domu. Łazienka, kuchnia, czy salon. Przestrzenie zmienią się nie do poznania dzięki: kolorom ścian, tapetom, oświetleniu, ozdobnym zasłonom, gadżetom, renowacji mebli, czy dzięki zmianie aranżacji pomieszczeń realizowanej przy niskim nakładzie budżetu.

Program zainspiruje widzów do zmian w urządzeniu domu oraz pokaże jak takie metamorfozy można przeprowadzić przy ograniczonym budżecie. Widzowie znajdą również szereg podpowiedzi jak w prosty i niewyszukany sposób odświeżyć swoje mieszkanie, jak je zaaranżować i sprawić by było bardziej funkcjonalne. Edukacyjny walor programu to także cenne porady praktyczne dotyczące wyboru i wykorzystania materiałów budowlanych, wystroju wnętrz i mebli. Program ma także charakter poradnikowy.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *