Wakacyjne piątki z „Kawą czy herbatą?” w TVP1/HD

Agata Konarska, Paulina Chylewska, Maciej Kurzajewski i Paweł Pochwała wraz z ekipą „Kawy czy herbaty?” przygotowują się do wakacyjnej podróży po polskich miejscowościach. Na wyjazdowe piątki z programem śniadaniowym, TVP1/HD zaprasza w lipcu i sierpniu w godzinach 7:00-8:00.

Podróż z „Kawą czy herbatą?” po najpiękniejszych zakątkach Polski rozpoczęliśmy 10 maja. Będziemy blisko naszych widzów w ich rodzinnych miejscowościach do końca czerwca (wydania poniedziałkowe ze studia w Warszawie a wyjazdowe od wtorku do piątku). W wakacje zapraszamy na wspólne poranki w każdy piątek. Będziemy budzić dzień na przemian z Agatą Konarską, Pauliną Chylewską, Maciejem Kurzajewskim i Pawłem Pochwałą od godziny 7:00 – zapowiada Agnieszka Prokopowicz, pod której skrzydłami powstaje „Kawa czy herbata?”.

Do końca czerwca kamery „Kawy czy herbaty?” odwiedzą jeszcze takie miejscowości, jak np.: Gdynia (21 czerwca) i Kikół (28 czerwca). Program będzie nadawany w jego stałych porach, czyli od 6:00 do 8:00.

Od lipca do sierpnia „Kawa czy herbata?” będzie emitowana w każdy piątek od godziny 7:00 do godziny 8:00. Zaplanowano wizytę w takich miejscach, jak m.in.: Bełżyce (12 lipca), Biskupiec (19 lipca), Iława (23 sierpnia) i Kozienice (30 sierpnia).

W wakacje proponujemy widzom spotkania z lokalnymi ekspertami i gwiazdami. Nie zabraknie oczywiście najważniejszych informacji dnia. Planujemy też specjalne transmisje z Tour de Pologne – informuje Agnieszka Prokopowicz.

70. edycję wyścigu kolarskiego Tour de Pologne „Kawa czy herbata?” będzie relacjonowała w dniach 27 lipca – 3 sierpnia 2013 roku. Jubileuszowy Tour de Pologne wystartuje po raz pierwszy poza granicami Polski. Pierwsze dwa etapy odbędą się w Trydencie we Włoszech. Wyścig zakończy się w Krakowie.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *