Walentynki w Nickelodeon

Jak kochają bohaterowie Nickelodeon? Już 14 lutego od godziny 12:55 na widzów stacji będzie czekać specjalne, walentynkowe pasmo.

Fani Kung Fu Pandy zobaczą, jak dzielny wojownik będzie próbował namieszać w związku swoich znajomych i co z tego wyniknie. Za to SpongeBob Kanciastoporty postanowi wręczyć romantyczne kartki wszystkim mieszkańcom Bikini Dolnego. Pingwinom z Madagaskaru oraz Wróżkom Chrzestnym również udzieli się walentynkowy nastrój. Na deser, fani Carly z iCarly obejrzą specjalny odcinek poświęcony temu, jedynemu w swoim rodzaju, świętu.

Z okazji Walentynek SpongeBob Kanciastoporty chce rozdać romantyczne kartki i inne upominki mieszkańcom stolicy. Dlatego, już 13 lutego tę zabawną gąbkę będzie można spotkać na ulicach Warszawy. Dodatkowo, wśród fanów SpongeBoba zostanie rozlosowany aparat fotograficzny, który pomoże uwieczniać najbardziej romantyczne chwile.

Nickelodeon to jeden z najchętniej oglądanych kanałów dziecięcych w Polsce. Stacja ta istnieje od 33 lat i nadawana jest w 175 krajach, w 25 językach. W Nickelodoen emitowane są takie hity jak „SpongeBob Kanciastoporty”, „Dora poznaje świat” i „Pingwiny z Madagaskaru”.

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *