Walentynkowy koncert grupy Strachy na Lachy w Trójce

W niedzielę, 14 lutego 2016 roku, w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7 wystąpią Strachy na Lachy. Zespół specjalizujący się w alternatywnym rocku i mający na koncie m.in. takie przeboje, jak „Piła tango” i „Dzień dobry kocham Cię”, podczas koncertu w Trójce zaprezentuje przekrojowy materiał z całego, kilkunastoletniego już dorobku.

Strachy Na Lachy to formacja powołana w 2002 roku w Pile przez Krzysztofa „Grabaża” Grabowskiego i Andrzeja „Kozaka” Kozakiewicza, założycieli Pidżamy Porno. Zespół ma na swoim koncie siedem płyt (ostatnia jak do tej pory „!TO!” z 2013 roku), a jego lider jest laureatem m.in. Paszportu Polityki (2007 rok).

Jesienią 2010 roku Program 3 uhonorował Strachy na Lachy prestiżową muzyczną nagrodą Mateusza Trójki za album „Dodekafonia”. W Studiu im. Agnieszki Osieckiej zespół odebrał za ten album platynową płytę. Utwory grupy wielokrotnie gościły na „Liście przebojów Programu 3”.

Transmisja walentynkowego koncertu zespołu Strachy na Lachy z Muzycznego Studia Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej na antenie Programu 3 Polskiego Radia. Początek w niedzielę 14 lutego o godzinie 20:05.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *