Walka z siłami zła, czyli listopad 2017 w AXN

6 listopada telewizja AXN zabierze widzów w świat magii, czarów oraz nadprzyrodzonych mocy w 2. sezonie serialu „Kroniki Shannary”. 21 listopada policjant Nick Burckhardt stanie do ponownej walki z siłami zła w 4. sezonie serialu „Grimm”. Natomiast w każdą środę na widzów AXN czekają najnowsze odcinki serialu „Ultraviolet” z Martą Nieradkiewicz, Sebastianem Fabijańskim, Agatą Kuleszą i Bartłomiejem Topą.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału AXN

„Kroniki Shannary” to produkcja fantasy, stworzona na podstawie cyklu 26 powieści Terry’ego Brooksa, które sprzedały się na przestrzeni kilkudziesięciu lat w setkach tysięcy egzemplarzy na całym świecie. Elficka księżniczka Amberle (Poppy Drayton) bierze udział w niebezpiecznym turnieju, który ma wyłonić Wybrańców, chroniących starożytne drzewo Ellcrys. W trakcie uroczystości zaprzysiężenia Amberle ma wizję, która przepowiada zniszczenie świata. Wkrótce magiczne drzewo zaczyna umierać, a każdy liść spadający z Ellcrys to uwolniony demon, dołączający do armii potężnego złego druida Dagdy Mora. Z księżniczką w misję ratowania świata rusza półelf Wil Ohmsford (Austin Butler) oraz Eretria (Ivana Baquero). W drugim sezonie serialu po zwycięstwie nad Dagda Morem, które było możliwe dzięki poświęceniu życia przez księżniczkę Amberle, Wil i Eretria prowadzą na pozór normalne życie w postapokaliptycznym San Francisco. Jednak siły ciemności nie dadzą na długo o sobie zapomnieć. Premiera 2. sezonu serialu „Kroniki Shannary” w poniedziałek 6 listopada o godz. 21:00. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o 21:00 w AXN.

„Grimm” to serial o detektywie Nicku Burckhardt (David Giuntoli). Główny bohater wiedzie ułożone życie u boku swojej ukochanej, Juliette (Bitsie Tulloch), którą planuje poprosić o rękę. Jego świat wywraca się do góry nogami, gdy Nick zaczyna widzieć… potwory. Umierająca ciotka Marie (Kate Burton) wyjawia mu rodzinny sekret – członkowie ich rodu posiadają zdolność rozpoznawania bestii, które ukrywają się pod postaciami zwykłych ludzi. Rodzina od pokoleń ma za zadanie walczyć z nimi. Nick musi pogodzić swoje nowe umiejętności z pracą w policji oraz utrzymać wszystko w tajemnicy przed Juliette i swoim partnerem Hankiem (Russell Hornsby).  Jedyną osobą, na której może polegać w nowej sytuacji jest Monroe (Silas Weir Mitchell), który wprowadza go w tajemnice nadprzyrodzonego świata. W najnowszym sezonie serialu główny bohater będzie musiał się zmierzyć z utratą swoich mocy. Premiera 4. sezonu serialu Grimm we wtorek 21 listopada o godz. 23.00. Kolejne odcinki we wtorki o godz. 23:00.

„Ultraviolet” to serial kryminalny, w którym tajemnice i niewyjaśnione przez policję sprawy rozwiązuje tytułowa grupa Ultraviolet, działająca w sieci i wykorzystująca do tego siłę nowych technologii. Do grupy dołącza trzydziestoletnia Ola Serafin, którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, jest świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę, z czym nie zgadza się Ola. Decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę. Przez Internet poznaje grupę ludzi, rozwiązujących sprawy, których nie jest w stanie wyjaśnić policja i przyłącza się do nich. W serialu zobaczymy Martę Nieradkiewicz, Sebastiana Fabijańskigo, Agatę Kuleszę, Michała Żurawskiego, Marka Kalitę i Bartłomieja Topę. W najnowszych odcinkach serialu członkowie grupy Ultraviolet zajmą się sprawą tajemniczego wybuchu w biurze poselskim oraz rozwiązaniem zagadki tajemniczych zaginięć kobiet. Premiera nowych odcinków serialu „Ultraviolet” w każdą środę o 22:00 w AXN.

Źródło: Sony Pictures Television

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *