Radiowa Czwórka na Biegu Kobiet

W niedzielę 22 października dziennikarki radiowej Czwórki wezmą udział w „Biegu Kobiet Anita Zawsze Pier[w]si”, a impreza będzie relacjonowana na antenie. W programie rozmowy na temat badań mammograficznych i profilaktyki antynowotworowej oraz zagrożeń nowotworami. Rozgrzewkę dla wszystkich uczestniczek przed biegiem poprowadzi Piotr Galus.

Podczas niedzielnej audycji „Czwarty bieg” Karina Terzoni oraz Piotr Galus zaproszą na Czwórkowy PlenAir z imprezy sportowej dla kobiet „Bieg Kobiet Anita Zawsze Pier[w]si”. Gośćmi audycji będą organizatorki imprezy, które opowiedzą o idei projektu, a także o wydarzeniach pod nazwą „Kobieta w biegu” organizowanych w innych miastach w Polsce. Do rozmowy zaproszeni zostaną również przedstawiciele fundacji Rak’n’Roll i lekarze z mammobusa.

Tego dnia o gorącą atmosferę na starcie zadba Piotr Galus – dziennikarz radiowej Czwórki, a na co dzień trener personalny, który ze sceny poprowadzi rozgrzewkę dla uczestniczek. Ponadto Czwórka wystawi do biegu swoją drużynę złożoną z Kariny Terzoni, Katarzyny Dydo, Justyny Tylczyńskiej, Anny Jabłońskiej, Ewy Mierzejewskiej i Katarzyny Kucharskiej. Dziennikarki wystartują ze wsparciem drużyny słuchaczek, wyłonionej w antenowym konkursie. Na pamiątkę wspólnych sportowych zmagań będzie można zrobić sobie zdjęcie w Czwórkowej fotobudce.

Czwórka zaprasza do słuchania PlenAiru w niedzielę 22 października o godz. 10.00, a także audycji „Co Was Kręci” po godz. 11.00 poprzez aplikację Player Polskie Radio, na stronie www.czworka.online i w systemie cyfrowym DAB+.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *