„Wczasy z kabaretem” w TVP2/HD

W sobotę 6 lipca telewizyjna Dwójka zaprasza na transmisję kabaretowego widowiska „Wczasy z kabaretem” ze Szczecina. Popularni artyści kabaretowi, w tym scalający całość Robert Górski oraz Marcin Wójcik, przedstawią subiektywne spojrzenie na urlopowe nawyki i zwyczaje Polaków.

Gospodarzem imprezy po raz kolejny jest Szczecin. W tym roku motywem przewodnim „Wczasów z kabaretem” będą sposoby na spędzenie wakacji, popularne wśród Polaków niegdyś i współcześnie. Najlepsze polskie trupy kabaretowe zafundują widzom nietypową podróż w czasie. M.in. w lata 80., kiedy to żelazny punkt programu stanowiły wybory „Miss turnusu”. Publiczność znajdzie się też na pikniku letniskowym z czasów naszych dziadków. Nie zabraknie też akcentów aktualnych jak wycieczki typu „All inclusive”, które dla niektórych oznaczają permanentny melanż.

W szczecińskim Teatrze Letnim wystąpi ekstraklasa rodzimej sceny kabaretowej. W rolę gospodarzy „Wczasów z kabaretem”, a właściwie pilotów wakacyjnej wycieczki, wcielą artyści znani „Kabaretowego Klubu Dwójki” – Robert Górski i Marcin Wójcik (na co dzień członkowie formacji: „Kabaret Moralnego Niepokoju” oraz „Kabaret Ani Mru Mru”).

Obok nich widzowie TVP2/HD i publiczność zgromadzona w szczecińskim amfiteatrze będzie miała okazję podziwiać występy takich gwiazd rodzimej satyry, jak kabaret „Limo”, „Łowcy.B”, „Grupa MoCarta”, kabaret „Ciach” i „Chyba”. Swój specjalny udział zapowiedzieli również Zbigniew Zamachowski i Andrzej Dąbrowski. Wykonawcom towarzyszyć będzie zespół The Jobers.

„Wczasy z kabaretem”,

Emisja: sobota, 6 lipca, godzina 20:05

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *