Weekend 27-29 marca na sportowych antenach Polsatu

Od piątku 27 marca do niedzieli 29 marca 2015 roku na sportowych antenach Polsatu potrwa piąta kolejka spotkań eliminacyjnych Euro 2016. Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News pokażą 27 meczów w tym 13 na żywo. Ukoronowaniem piłkarskiego weekendu będzie spotkanie Irlandia – Polska, które kibice zobaczą w niedzielę o godzinie 20:35 w Polsacie i Polsacie Sport. Wcześniej kanał pokaże finałowe mecze Final Four siatkarskiej Ligi Mistrzów z udziałem dwóch naszych zespołów Asseco Resovii Rzeszów i PGE Skry Bełchatów.

Eliminacje Euro 2016

W piątej kolejce spotkań eliminacyjnych do Euro 2016 kibiców czekają takie hity, jak mecze Hiszpania – Ukraina (Polsat Sport, piątek, godzina 20:35), Holandia – Turcja (Polsat Sport Extra, sobota, godzina 20:35), Portugalia – Serbia (Polsat Sport Extra, niedziela, godzina 20:35), Bułgaria – Włochy (Polsat Sport News, sobota, godzina 20:35) czy Francja – Dania (Polsat Sport News, niedziela, godzina 20:35). W sumie kanały sportowe Polsatu pokażą 27 spotkań, w tym 13 na żywo.

Najważniejszym punktem piłkarskiego weekendu dla polskich kibiców, będzie wyjazdowe spotkanie naszej reprezentacji z Irlandią. Mecz w niedzielę o godzinie 20:35 będzie można zobaczyć wyłącznie w Polsacie głównym i w Polsacie Sport. Na obu antenach dziennikarze przygotowują przedmeczowe studio, które w Polsacie Sport rozpocznie się już o godzinie 19:00. Mecz skomentują Mateusz Borek i Tomasz Hajto, a reporterem w Dublinie będzie Marcin Feddek. Studio w Warszawie poprowadzi Roman Kołtoń, a jego gośćmi będą stali eksperci kanału i byli reprezentanci Polski: Wojciech Kowalczyk, Tomasz Łapiński, Dariusz Dziekanowski, Adam Matysek oraz były prezes PZPN i sędzia międzynarodowy Michał Listkiewicz. Od piątku do niedzieli Polsat Sport i Polsat Sport News o godzinie 23:30 pokażą 45 minutowy magazyn ze skrótami rozegranych danego dnia spotkań.

Fomuła 1

Niedziela w Polsacie Sport będzie obfitowała również w inne ważne wydarzenia sportowe. Dzień rozpocznie się już o godzinie 8:00 studiem Formuły 1, a od godziny 9:00 kibice zobaczą drugi w tym sezonie wyścig – GP Malezji.

Zapowiedź meczu Irlandia – Polska w „Cafe Futbol”

O godzinie 11:00 rozpocznie się specjalne wydanie „Cafe Futbol” poświęcone niemal w całości meczowi Irlandia – Polska. O piątkowych i sobotnich meczach eliminacji EURO 2016, ale przede wszystkim o wyjazdowym spotkaniu reprezentacji Polski będą rozmawiać Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Adam Matysek i Tomasz Frankowski. W magazynie znajdzie się wiele materiałów przygotowanych przez dziennikarzy Polsatu Sport w trakcie zgrupowania reprezentacji oraz pierwsze relacje z Dublina.

Finałowe spotkania Final Four siatkarskiej Ligi Mistrzów

Od południa antenę kanału zdominuje siatkówka. O godzinie 12:30 rozpocznie się studio przed finałowymi meczami Final Four siatkarskiej Ligi Mistrzów, czyli najlepszymi siatkarskimi klubowymi zespołami Europy, w gronie których po raz pierwszy w historii znalazły się dwa polskie kluby Asseco Resovia Rzeszów i PGE Skra Bełchatów. Mecz o 3. miejsce rozpocznie się o godzinie 13:00, a o godzinie 15:45 Polsat Sport pokaże spotkanie finałowe. Mecze skomentują Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga, reporterami w Berlinie będą Marcin Lepa i Jerzy Mielewski, a w studio w Warszawie – Przemysław Iwańczyk i siatkarscy eksperci.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *