Weekend z Babcią i Dziadkiem w Polskim Radiu Dzieciom

Polskie Radio Dzieciom zaprasza do wspólnego świętowania Dnia Babci i Dziadka. Dziennikarze stacji przygotowali specjalne audycje, między innymi wyjątkowe wydanie „Dziecięcego koncertu życzeń”, podczas którego najmłodsi słuchacze będą mogli dedykować piosenki ukochanym babciom i dziadkom.

W piątek, 20 stycznia w audycji „Popołudnik w Polskim Radiu Dzieciom” o zabawach i zabawkach, którymi bawili sie nasi dziadkowie – m.in. o toczeniu kółka, piłce do dołka czy grze w zośkę.

W sobotę, 21 stycznia w audycji „Rodzinny W-F” tematem przewodnim na antenie Polskiego Radia Dzieciom będą aktywności sportowe i zabawy ruchowe przeznaczone dla babć i dziadków oraz ich ukochanych wnucząt. Gościem będzie Iwona Rogalska, instruktorka rekreacji ruchowej i fitness. Tego samego dnia oraz w niedzielę o godz. 19.00, Anna Seniuk przeczyta opowiadania z książki poświęconej babciom – „Zagadki babci”, w której wszystkie opowieści łączy przekonanie, że wszystkie babcie mają swoje tajemnice i zagadki do rozwiązania.

W niedzielne popołudnie, o godz. 13.00 Monika i Kulfon w audycji „Radiowe figliki Kulfona i Moniki” porozmawiają o prezentach dla dziadków i pomysłach na wspólne spędzanie czasu.

22 stycznia, dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom zaproszą z kolei na wyjątkowe wydanie “Dziecięcego koncertu życzeń” (godz. 14.00-15.00), podczas którego każdy wnuczek będzie mógł złożyć życzenia i zamówić piosenkę dla swoich dziadków.

Tematyka święta Babci i Dziadka zdominuje zbliżający się weekend w Polskim Radiu Dzieciom, a na antenie przez całą sobotę i niedzielę będzie można usłyszeć jak wnuczkowie i dziadkowie spędzają razem czas i co lubią najbardziej robić.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *