Weekendowe nowości w kanale WP

Widzów kanale WP czeka weekend pełen nowości. Na antenie pierwszy odcinek cyklu „Mistrzowie Kabaretu”, a w nim Kabaret Moralnego Niepokoju oraz wieczorne seanse filmowe – mroczny thriller „Abecadło Mordercy” oraz komedia „Maminsynek”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału WP

Już w piątek na antenie telewizji WP, widzowie zobaczą „Kabaret Moralnego Niepokoju”. W programie m.in. najnowszy spektakl „Jerzyk, dziś nie piję” – czyli co zrobić, gdy żona zabrania mężowi napić się z kolegami. W kolejne piątkowe wieczory wystąpią najbardziej popularne polskie kabarety: Ani Mru-Mru, Jurki oraz Grzegorz Halama. W świat błyskotliwego dowcipu i satyry wprowadzi gości gospodarz programu – Maciej Orłoś. (piątek, godzina 19:50)

W sobotni wieczór w telewizji WP widzowie otrzymają solidną dawkę adrenaliny podczas emisji filmu „Abecadło mordercy” opartego o prawdziwe wydarzenia. To trzymająca w napięciu historia niewyjaśnionych morderstw, do których dochodziło w Ameryce w latach siedemdziesiątych. Morderca tak dobierał sobie ofiary, aby litera imienia, nazwiska i pochodzenia była identyczna. Obsesja odnalezienia mordercy jaka ogarnęła policyjną pani detektyw Megan Paige doprowadza ją do halucynacji, w których widzi zamordowane ofiary. Kiedy morderca atakuje po raz kolejny okazuje się, że wizje policjantki sprawdzają się. Czy to jednak pozwoli ocalić kolejną ofiarę? (sobota, godzina 21:00)

Natomiast w niedzielny wieczór na antenie telewizji WP, przezabawna komedia z czterokrotnie nominowaną do Oscara Diane Katon. Historia opowiada o problemach 29-letniego pseudo-intelektualisty, który prowadzi beztroskie życie u boku swojej mamy, która nie pozwala mu skazić się pracą. Jego sielanka zostaje jednak przerwana, gdyż jego mama zakochuje się i postanawia wyjść za mąż za psychoterapeutę, któremu kompletnie nie odpowiada styl życia tytułowego maminsynka. Chłopak werbuje do pomocy początkującą piosenkarkę, Norę. Podczas, gdy wojna nabiera rozpędu Jeffrey zdaje sobie sprawę ,że jest już… dorosły. (niedziela, godzina 22:00)

Źródło: Wirtualna Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *