„Wieczór Wyborczy, ostateczne starcie” w Radiu ZET (wideo)

Na dziedzińcu Belwederu i z udziałem harleyowców z klubu Liberator Harley Davidson był kręcony najnowszy spot reklamujący „Wieczór Wyborczy, ostateczne starcie”, który w niedzielę, 24 maja 2015 roku, poprowadzą Paula Michalik i Roman Osica. Tak jak w pierwszej turze program będzie można zobaczyć na żywo na www.radiozet.pl i poprzez aplikacje Periscope i Meerkat.

Podobnie jak spot reklamujący wieczór wyborczy 10 maja także ten najnowszy utrzymany jest w konwencji serialu „House of Cards”. Tym razem Paula Michalik i Roman Osica, pilotowani przez dwójkę harleyowców wjeżdżają prezydenckim SUV-em na dziedziniec Belwederu…

Pomysł zagrania tematem „House of Cards” świetnie się sprawdził. Słuchaczom i internautom bardzo się to spodobało, a my przy okazji kręcenia spotu świetnie się bawiliśmy. I o to chodzi. Nie chcemy robić kolejnego programu z gadającymi głowami, ale nie nudząc przekazać i pokazać to co ważne – mówi Daniel Adamski, dyrektor informacji Radia ZET

„Wieczór Wyborczy, ostateczne starcie” potrwa godzinę – od godziny 20:58 do 22:00. Stacja nie zdradza na razie nazwisk gości. – Na pewno nie będą to politycy – mówi Marcin Walter, producent wieczoru wyborczego, zastępca dyrektora informacji Radia ZET. – Stawiamy raczej na opinie i komentarze znanych i lubianych osób, które interesują się tym, co dzieje się w Polsce – dodaje Marcin Walter.

Niedzielny program będzie transmitowany na żywo na stronie internetowej www.radiozet.pl oraz za pośrednictwem aplikacji na smartfony: Periscope i Meerkat.

W niedzielę w godzinach 21:00-23:00 „Wiadomości Radia ZET” będzie można usłyszeć co pół godziny.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *