Wieczór wyborczy w Radiu ZET

10 maja 2015 roku „Wieczór wyborczy w Radiu ZET” poprowadzą Paula Michalik i Roman Osica. Program potrwa od godziny 20:58 do 23:00. Będzie go można zobaczyć na żywo na radiozet.pl.

Gośćmi „Wieczoru wyborczego Radia ZET” będą m.in.: Karolina Korwin-Piotrowska (TVN), Łukasz Mężyk (300Polityka) Robert Feluś (Fakt), Michał Zieliński (@PopPolityk), Gabriele Lesser (korespondentka niemieckich mediów w Polsce) i Marek Ostrowski (Polityka). W programie relacje reporterskie na żywo z najważniejszych sztabów wyborczych kandydatów na Prezydenta RP, wyniki exit poll, gorące komentarze, reakcje zagranicy, wywiady z politykami, a także raporty specjalne przygotowane przez dziennikarzy Radia ZET.

Dwugodzinny program będzie transmitowany na żywo w internecie, między innymi na stronie internetowej rozgłośni.

Idziemy z duchem czasu i mediów. „Wieczór wyborczy w Radiu ZET” nie tylko będzie można usłyszeć, ale i obejrzeć na radiozet.pl oraz za pośrednictwem coraz popularniejszych aplikacji do transmisji na żywo, Periscope i Meerkat – mówi Marcin Walter, zastępca dyrektora informacji Radia ZET i producent „Wieczoru Wyborczego”. – Dwie godziny programu wypełni szybka, rzetelna informacja i błyskotliwe, zaskakujące komentarze zaproszonych gości – dodaje.

W niedzielę w godzinach 21:00-23:00 „Wiadomości Radia ZET” będzie można usłyszeć co pół godziny.

Wieczór wyborczy jest promowany przez internetowy spot stworzony w konwencji serialu House of Cards.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *