Wielkanoc 2017 w Romance TV

Na czas rodzinnych spotkań podczas świąt, Romance TV przygotował wyjątkowe filmy. W Wielkanocną Niedzielę stacja wyemituje familijną serię „Miłość, dzieci i wielkie serce”, a także premierę filmu „Maria Montessori – życie dla dzieci”. Zaś w Wielkanocny Poniedziałek widzowie będą mogli śledzić losy Anny Kareniny oraz podziwiać dokonania pierwszej kobiety, która została uhonorowana pokojową nagrodą Nobla.

Biografie wielkich kobiet na Wielkanoc

Tegoroczne Święta Wielkanocne upłyną w Romance TV pod znakiem silnych charakterów, za sprawą cyklu „Portrety silnych kobiecych osobowości na Wielkanoc”, które emitowane będą w niedzielę i poniedziałek od godziny 21:00. 16 kwietnia widzowie poznają historię najsłynniejszej pedagog świata – Marii Montessori – lekarki, ale przede wszystkim twórczyni systemu wychowania. Kobiety, która walczyła, by dzieci upośledzone umysłowo miały swoje miejsce w społeczeństwie. Widzowie poznają tragiczną historię jej miłości do Giuseppe Montesano… Będą również śledzić historię Domu Dzieci – Casa dei Bambini, przedszkola założonego przez Marię w jednej z biednych dzielnic Rzymu – dzielnicy Św. Wawrzyńca. W ten sposób Marii udało się pomóc wielu dzieciom i dać im szansę na lepsze życie. To wzruszająca historia kobiety, która poświęciła całe swoje życie wychowaniu najmłodszych, nie widząc, jak rozwijało się jej własne dziecko, a jej metodę wychowania stosuje się obecnie na całym świecie.

Kolejną produkcją w tym cyklu jest film „Taka jak ja”. To portret młodej, ambitnej kobiety, która pomimo konwenansów zostaje pierwszym oficerem śledczym.

W Poniedziałek Wielkanocny emisję biografii wielkich kobiet Romance TV rozpocznie od filmu „Anna Karenina”, opowieści o namiętności, zdradzie i pożądaniu. W roli głównej zobaczymy Vittorię Puccini. Następnie stacja wyemituję film „Madame Nobel – miłość dla pokoju”. Widzowie poznają losy Berthy von Suttner – pierwszej kobiety, która otrzymuje Pokojową Nagrodę Nobla. Około 30 lat wcześniej rozpoczyna ona pracę osobistej sekretarki Alfreda Nobla. Parę połączyło uczucie, czy jednak ich losy zakończą się happy endem?

„Miłość, dzieci i wielkie serce”

W niedzielę Romance TV przygotował dla swoich widzów blok filmów familijnych z serii „Miłość, dzieci i wielkie serce”. Jest to pięcioczęściowa opowieść o losach położnej Antonii, która podejmuje pracę w szpitalu położonym w bawarskiej prowincji. Kobieta szybko zaprzyjaźnia się z tamtejszymi pracownikami. Zakochuje się w szefie kliniki i planuje ślub. Nieoczekiwanie w klinice pojawia się młody, przystojny lekarz, a położna dostaje interesująca ofertę pracy, która może zmienić jej życie. Czy jej związek przetrwa taką próbę? Filmy familijne z tej serii Romance TV zaprezentuje w Niedzielę Wielkanocną od godziny 11:30.

Wielkanoc w Romance TV:

„Miłość, dzieci i wielkie serce”

Emisja: niedziela, 16 kwietnia, godz. 11:30

„Miłość, dzieci i wielkie serce – Obietnica”

Emisja: niedziela, 16 kwietnia, godz. 13:25

„Dzieci i wielkie serce – Nowe drogi”

Emisja: niedziela, 16 kwietnia, godz. 15:20

„Miłość, dzieci i uroki Afryki”

Emisja: niedziela, 16 kwietnia, godz. 17:10

„Miłość, dzieci i rodzinne szczęście”

Emisja: niedziela, 16 kwietnia, godz. 19:05

„Maria Montessori – życie dla dzieci”

Premiera, niedziela, 16 kwietnia, godz. 21:00

„Taka jak ta”

Emisja: poniedziałek, 17 kwietnia, godz. 1:05

„Anna Karenina” (cz. 1&2)”

Emisja: poniedziałek, 17 kwietnia, godz. 21:00

„Madame Nobel – Miłość dla pokoju”

Emisja: wtorek, 18 kwietnia, godz. 1:05

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *