Wielkanoc 2020 w TVP

Światowa pandemia koronawirusa sprawiła, że tegoroczne Święta Wielkanocne większość polskich rodzin spędzi osobno, czasem niestety w samotności. Z myślą o nich Telewizja Polska zaprasza na „Wielką Moc Wspólnych Świąt – Koncert Nadziei”, który już w niedzielę, 12 kwietnia połączy widzów zasiadających przy świątecznym śniadaniu i da im poczucie wspólnoty, przynosząc otuchę i dobrą energię polskich artystów, którzy wezmą udział w tym wyjątkowym koncercie.

W pierwszej części koncertu, który rozpocznie się o godz. 10:00 w TVP1, prowadzący będzie łączył się z popularnymi aktorami, muzykami, sportowcami, a także z widzami TVP, świętującymi w tym roku Wielkanoc z dala od bliskich.

Sprawdź ofertę kanału TVP1 w PROGRAMIE TV

O tym, jak spędzają Święta Wielkanocne opowiedzą m.in.: Magda Steczkowska, Marek Piekarczyk, Staszek Karpiel-Bułecka, Ania Wyszkoni, Wojtek i Krystyna Cugowscy, Kasia Cichopek z mężem Marcinem Hakielem, Marieta Żukowska, Barbara Bursztynowicz, Katarzyna Glinka, Ada Fijał, Tomasz Wolny, Mariusz Czerkawski, Łukasz Nowicki z żoną, Tomasz Oświeciński z żoną i córką oraz Radek Liszewski z rodziną.

Kolejną część wydarzenia „Wielka Moc Wspólnych Świąt – Koncert Nadziei” zobaczymy, po Mszy Świętej Zmartwychwstania Pańskiego i Błogosławieństwie Urbi et Orbi, w TVP1 o godz. 12:35. Gwiazdy polskiej estrady zaśpiewają znane piosenki o radości, miłości i nadziei. W Koncercie Nadziei wystąpią m.in.: Katarzyna Cerekwicka, Łukasz Zagrobelny, Anna Jurksztowicz, Halina Mlynkova, Rafał Brzozowski, Paweł Jasionowski, Lanberry, Joanna i Łukasz Lazer (Red Lips), Majka Jeżowska, Janusz Radek, Andrzej Krzywy i Kasia Stankiewicz. Artystom będzie towarzyszyć Urban Band pod dyr. Grzegorza Urbana.

Przekażemy też życzenia świąteczne, nadesłane przez widzów TVP do „Pytania na Śniadanie” oraz na badzmyrazem@tvp.pl. W związku z panującą pandemią, koncert zrealizowany zostanie bez udziału publiczności oraz z zachowaniem wszelkich rygorystycznych zasad bezpieczeństwa i ostrożności.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *