Wielkanocne „Kocham Cię, Polsko!” w TVP2 HD

W Wielką Sobotę, 26 marca 2016 roku o godzinie 20:05, TVP2 HD wyemituje specjalny, świąteczny odcinek „Kocham Cię, Polsko!”. Jak na rodzinne święta przystało, naprzeciwko siebie staną dwie lubiane rodziny w Polsce: Królikowscy, prowadzeni do zwycięstwa przez Macieja Musiała oraz bracia z zespołu Pectus, pod wodzą Tomasza Kammela.

Wielkanoc to jedno z najważniejszych świąt w polskiej tradycji, któremu towarzyszy wiele obrzędów. Dlatego też, w programie „Kocham Cię, Polsko!” nie może zabraknąć pytań o różne aspekty tego święta. Nie zabraknie kalamburów związanych z tą tematyką, pytań o największą palmę wielkanocną w Polsce, czy rekord Guinessa w gotowaniu żuru. Widzowie zobaczą również, czy gwiazdy wiedzą co powinno się znaleźć w wielkanocnym koszyczku i co króluje na wielkanocnym stole. Obie rodziny zdradzą widzom TVP2 w jaki sposób spędzają święta.

Widzowie Dwójki dowiedzą się: kto robi najlepszy wielkanocny chrzan, co robi Pectus po świątecznym śniadaniu, kto nie przeczytał „Wesela”, co lubi śpiewać Antoni Królikowski i kogo uważa za najzdolniejszego artystę młodego pokolenia, czy rzeczywiście w Głuchym telefonie chodzi o to żeby wszystko usłyszeć.

„Kocham Cię, Polsko!”, odc. 4. Wielkanoc

Premiera: sobota, 26 marca, godzina 20:05

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *