„Wielki Test o Energii” w TVP1

W środę, 27 października o godz. 21.00 TVP1 zaprasza na „Wielki Test o Energii”. Teleturniej poprowadzą Anna Popek i Przemysław Babiarz. Swoją wiedzę związaną z energią elektryczną i cieplną sprawdzą znani artyści, sportowcy i dziennikarze zaproszeni do studia oraz widzowie.

Sprawdź godziny emisji audycji „Wielki Test” w PROGRAMIE TV

W „Wielkim Teście o Energii” widzowie Jedynki będą mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat źródeł energii, racjonalnego jej wykorzystywania i oszczędzania. Między rundami m.in. o tym, jak efektywnie ogrzewać dom i jak oszczędzając energię obniżyć rachunki. Specjalnie przygotowane eksperymenty pokażą, ile prądu zużywają np. lodówki czy pralki w zależności od sposobu ich eksploatacji.

W programie rywalizować ze sobą będą duety: Maciej Makowski i Olga Sarzyńska, Sandra Herbich i Krzysztof Janczar, Edyta Strzycka i Iza Trojanowska („Klan”), Kazimierz Mazur i Kazimierz Mazur jr., Andrzej Supron i Lea Oleksiak („Na sygnale”), Wanda Kwietniewska i Tadeusz Chudecki, Mateusz Szymkowiak i Joanna Lewandowska (TVP Kobieta), Hanna Zbyryt i Kamil Mróz („Leśniczówka”). Przez komunikatory internetowe  udział w teleturnieju wezmą: Anna Gzyra i Jakub Augustynowicz, Przemysław Cypryański i Michał Szyc, Monika Jarosińska i Robert Korzeniowski, Hanna i Krzysztof Jaryczewscy.

Sprawdź ofertę kanału TVP1 w PROGRAMIE TV

Zwycięski duet przekaże wygraną w wysokości 30 tys. zł na wybrany cel charytatywny.

Widzowie tradycyjnie będą mogli odpowiadać na pytania online na stronie www.wielkitest.tvp.pl lub ściągając aplikację na smartfony.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *