Wielkie gwiazdy w drużynie Eurosportu na Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020

Już za niespełna miesiąc w Tokio rozpoczną się igrzyska olimpijskie, a każdy niezapomniany moment tej największej imprezy sportowej świata pokaże Eurosport! Z tej okazji stacja zebrała grupę wyjątkowych ekspertów, którzy przybliżą widzom wydarzenia z Japonii. Składa się ona z byłych znakomitych polskich sportowców i trenerów – olimpijczyków i medalistów mistrzostw świata i Europy w różnych dyscyplinach!

Sprawdź ofertę kanału Eurosport 1 w PROGRAMIE TV

Anna Rogowska (skok o tyczce), Aneta Konieczna (kajakarstwo), Julia Michalska (wioślarstwo), Jolanta Kumor (lekkoatletyka), Sylwia Gruchała (szermierka), Paweł Czapiewski (lekkoatletyka), Paweł Januszewski (lekkoatletyka), Robert Korzeniowski (lekkoatletyka), Adam Korol (wioślarstwo) i Piotr Gruszka (siatkówka) – to skład ekipy Eurosportu na Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020! Eksperci stacji to medaliści najważniejszych imprez sportowych świata. W sumie sięgnęli oni po pięć złotych, dwa srebrne i pięć brązowych medali igrzysk olimpijskich!

Sprawdź ofertę kanału Eurosport 2 w PROGRAMIE TV

Zebraliśmy grono fantastycznych ekspertów, którzy w znakomity sposób potrafią przekazać wiedzę, doświadczenie i atmosferę wielkiego święta sportu, jakim są igrzyska olimpijskie. Wraz z naszymi komentatorami i ekipą reporterską stworzą oni niezrównaną drużynę, która zabierze widzów w pełną emocji olimpijską podróż z Eurosportem – powiedziała Dorota Żurkowska-Bytner, Członek Zarządu TVN S.A. i Dyrektor Eurosportu w Polsce.

Eksperci Eurosportu będą gościć w codziennych studiach prowadzonych przez Michała Korościela i Pawła Kuwika, a także regularnie pojawiać się na innych antenach i platformach TVN Grupa Discovery zarówno w trakcie igrzysk, jak i w okresie dzielącym nas od ceremonii otwarcia. Już teraz widzowie Eurosportu mogą poczuć przedsmak olimpijskich emocji śledząc kanały telewizyjne i platformy digitalowe stacji, a także oglądając dedykowane formaty jak choćby Trailblazers – program opowiadający o legendach, które wykorzystywały siłę sportu, aby zmieniać świat.

Stałym elementem relacji Eurosportu będą wywiady przeprowadzane w Japonii przez Kacpra Merka. Podczas igrzysk będziemy mogli obserwować efekty kolejnej współpracy Eurosportu z Krzysztofem Gonciarzem, jednym z najbardziej znanych i cenionych polskich twórców internetowych. Jego relacje z Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pyeongchang, gdzie był akredytowanym wysłannikiem Eurosportu, spotkały się z entuzjastycznym odbiorem zarówno widzów, jak i branży medialnej i samych sportowców. O sile drużyny Eurosportu na igrzyska olimpijskie stanowić będą także znakomici komentatorzy, między innymi Marek Rudziński, Janusz Rozum, Tomasz Jaroński, Karol Stopa, czy Mirosław Noculak.

W tym roku domem igrzysk olimpijskich w Polsce – oprócz kanałów Eurosportu – stał się również Player! 24 czerwca TVN Grupa Discovery poszerzyła ofertę serwisu o wielkie wydarzenia sportowe transmitowane przez Eurosport. W trakcie igrzysk to łącznie 3,5 tysiąca godzin relacji prosto z Tokio przy nawet 46 równoległych streamach, dzięki czemu użytkownicy serwisu nie przegapią żadnego występu żadnego sportowca. Będą mieli okazję zobaczyć na żywo i na żądanie wszystkie starty Polaków i największych gwiazd sportu oraz walkę o każdy medal. Tylko na platformach TVN Grupa Discovery fani sportu znajdą wszystko, co może ich zainteresować podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Żadne inne medium ani platforma w Polsce nie zapewni tak szerokiej i kompleksowej relacji z imprezy i nie da widzom porównywalnej pełni i jakości doświadczeń.

Źródło: Discovery Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *