Wiosenna oferta TTV

Na konferencji prasowej, która odbyła się 12 marca 2013 roku, TTV zaprezentowała nową ramówkę. W wiosennej ofercie TTV znajdą nowe programy oraz nowe odcinki znanych serii.

Z końcem marca TTV zaprasza na nowy cykl, w którym prowadzący program Przemek Kossakowski przemierza magiczną Ukrainę i spotyka się z ludźmi, zajmującymi się szeroko pojętą medycyną niekonwencjonalną. Na świecznik bierze wróżki, uzdrowicieli, znachorów, czyli wszystkich tych, którzy leczą w sposób odbiegający od powszechnie przyjętej medycyny akademickiej. Poznaje ludzi, tworzących alternatywny system, będący swego rodzaju drugim obiegiem usług o charakterze paramedycznym. Interesujące jest to, że na Ukrainie część tych usług jest uregulowana przepisami prawnymi. Zatem Przemek często staje przed dylematem i oceną swoich bohaterów. Czy są oni jeszcze lekarzami, czy już uzdrowicielami z pogranicza magii…? Nowe odcinki już od 27 marca.

Dlaczego do niektórych salonów fryzjerskich trzeba się umawiać z dużym wyprzedzeniem, a inne omijane są szerokim łukiem? Zła reklama, mało profesjonalni fryzjerzy, a może tylko nieciekawy wystrój wnętrza? Co odstrasza klientów? Odpowiedzi na te pytania szukać będą stylista fryzur Andrzej Wierzbicki i mistrz koloryzacji Tomasz Schmidt w programie „Ostre cięcie”.

Nasi fryzjerzy odwiedzą podupadające zakłady fryzjerskie, znajdą przyczyny kłopotów, podpowiedzą, jakie wprowadzić zmiany. Kłótnie, awantury, urażona ambicja, łzy, ale też zapał, chęć do wprowadzenia zmian i radość z sukcesu. Czy wszystkie zakłady fryzjerskie uda się zamienić w eleganckie i nowoczesne salony? Premiera w sobotę, 30 marca o 20:05.

Są zakręceni na punkcie tańca i znają się na nim jak nikt inny! Iwona Pavlović, czyli słynna „Czarna mamba”, która uczestnikom „Tańca z gwiazdami” wytykała najmniejsze błędy i Piotr Gąsowski, charyzmatyczny prowadzący, który zawsze stał po stronie tancerzy.

Skąd pochodzi tango? W jakim rytmie tańczy się cha-chę? Od czego wzięła się nazwa paso doble? Czy sambę tańczy się w parach? Jaki jest najlepszy strój czy buty do walca? Odpowiedzi na wszystkie pytania będzie można poznać oglądając „Zakręconych”. W programie też wypowiedzi tancerzy, gwiazd, choreografów i jurorów. Jesteście ciekawi jak wspominają swój udział w programie? Premiera w niedzielę, 31 marca o 18:05.

Seksowna kobieta w męskim świecie. Czy to dobre połączenie? Na pewno odważne, bo Ola znów wyrusza w trasę i będzie prowadzić intrygujące rozmowy przez CB radio. Tym razem pójdzie jednak o krok dalej! Wysiądzie z samochodu i podejmie się całkowicie nowych wyzwań jako praktykantka…

W każdym odcinku Ola pozna kulisy niełatwych zawodów. Na obserwacji jednak nie skończy! Osobiście spróbuje swoich sił jako m.in. handlarka, gosposia, pomoc kuchenna, a nawet zdecyduje się wyremontować mieszkanie i kupić używany samochód.
W trasie będzie też odwiedzać bary i restauracje, oceniać je i przyznawać (lub nie) dyplom uznania. Nieznane miejsca, wyjątkowi ludzie i doświadczenia Oli w nowych rolach tylko w kolejnej, odświeżonej edycji „Ola w trasie”. Premiera 1 kwietnia o 20:45.

Pycha, chciwość, nieczystość, zazdrość, nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu, gniew, lenistwo. Każdy z tych grzechów może doprowadzić do zbrodni…

„Siedem grzechów” to nowy program kryminalny TTV. Każdy z odcinków opowiada o morderstwach, których głównym motywem jest jeden z siedmiu grzechów głównych.
Obok materiałów telewizyjnych, nakręconych w miejscach zbrodni oraz policyjnych materiałów operacyjnych, przeprowadzamy rozmowy z ekspertami. To duchowni, teolodzy, policjanci z wydziału zabójstw, patolodzy sądowi i eksperci z dziedziny kryminalistyki. Będą się zastanawiać, dlaczego grzeszymy i skąd bierze się zło.

Zbrodnia i kara, ludzkie słabości i motywy, dla których niektórzy odbierają życie innym. Dlaczego kieruje nami chciwość? Do czego wiedzie niepohamowany gniew? Jak bardzo można się zatracić w lenistwie? Który grzech jest najcięższy? Dlaczego zbrodnia nie może być doskonała? Odpowiedzi znajdziecie w „Siedmiu grzechach”. Premiera 4 kwietnia o 20:45.

Źródło: Stavka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *