Żużlowa elita znów w Polsacie

Najstarsza i najbardziej elitarna żużlowa liga świata wraca do Polsatu! Już w marcu elita speedwaya zagości na sportowych antenach Polsatu. Jak co roku na Wyspach będziemy mogli oglądać, jak jeżdżą Polacy. W tym roku w Elite League wystąpi ich aż dwunastu.

W silnym zespole Poole Pirates, u boku fantastycznych Australijczyków – Darcy Warda i mistrza świata Chrisa Holdera, pojedzie trzech biało-czerwonych. Oprócz indywidualnego młodzieżowego mistrza świata – Macieja Janowskiego, w barwach „Piratów” wystąpią Robert Miśkowiak i Dawid Stachyra.

Prawdziwa polska kolonia pojedzie w ekipie z Coventry. O punkty dla „Pszczół” powalczą: Krzysztof Kasprzak, Grzegorz Zengota, Mateusz Szczepaniak i Michał Szczepaniak. Naszych rodaków zobaczymy także w Belle Vue Aces (Artur Mroczka), The Lakeside Hammers (Piotr Świdersk), Peterborough Panthers (Norbert Kościuch), Swindon Robins (Kacper Gomólski) oraz Wolverhampton Wolves (Adam Skórnicki).

Nowy sezon rozpocznie się od prawdziwego szlagieru. W środę 27 marca o 20:30 w Polsacie Sport będzie można zobaczyć spotkanie Birmingham z Coventry. Już kilka dni później innej elektryzujące pojedynki – Wolverhampton z Belle Vue (2 kwietnia) i Swindon z Peterborough (8 kwietnia).

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *