Wiosenna ramówka Telewizji Polsat w IPLI

Użytkownicy serwisu internetowego IPLA mogą już oglądać najnowsze seriale oraz produkcje rozrywkowe z wiosennej oferty programowej Telewizji Polsat. Wśród nowości będzie można zobaczyć, przed emisją w telewizji i bez reklam, trzy seriale: „Kowalscy kontra Kowalscy”, „Piękni i bezrobotni” oraz „Komisarz Mama”, który dostępny jest od razu w całości. Ze znanych i lubianych pozycji pojawią się kolejne odcinki seriali: „Przyjaciółki”, „Pierwsza Miłość” i „Gliniarze”. Wszystkie premiery można znaleźć w pakiecie IPLA PREMIUM, jeszcze zanim trafią na antenę. Do serwisu trafią również emocjonujące programy, do których bez wątpienia należą „Love Island. Wyspa Miłości” czy „Ninja Warrior Polska”. Nie zabraknie także nowych odcinków popularnego show stacji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Najbliższe dni przyniosą ze sobą wiele przedpremierowych propozycji. W pakiecie IPLA PREMIUM można już zobaczyć cały sezon nowego serialu – „Komisarz Mama” – z Pauliną Chruściel w roli głównej. Pełna ciepła i humoru opowieść o zawodowych i życiowych perypetiach utalentowanej śledczej i jednocześnie matki czwórki niesfornych urwisów z pewnością zainteresuje niejednego widza.

Wśród wiosennych propozycji znajdą się także dwie nowe produkcje komediowe, które użytkownicy serwisu internetowego IPLA, będą mogli oglądać przed emisją w TV. Pierwszy z nich, dostępny od 19 lutego, to serial „Kowalscy kontra Kowalscy” – dowcipna opowieść o dwóch polskich rodzinach z różnych sfer społecznych, których losy połączą się w nieoczekiwanych okolicznościach. Ekranowe małżeństwa tworzyć będą Marieta Żukowska i Piotr Adamczyk oraz Katarzyna Kwiatkowska i Wojciech Mecwaldowski. Drugą nowością jest tytuł „Piękni i bezrobotni”, serial twórców kultowego „Ucha prezesa”, o współczesnych problemach Polaków, którzy żadnej pracy się nie boją. Główne role w tej produkcji grają znani polscy satyrycy Robert Górski i Mikołaj Cieślak. Tytuł niebawem będzie dostępny w pakiecie IPLA PREMIUM (premiera telewizyjna obydwu tytułów odbędzie się 6 marca).

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *