Wiosenna ramówka TTV

Dwie polskie premiery  – „Domówka” oraz „Michniewicz. Inny świat” – to flagowe pozycje w wiosennej ramówce telewizji TTV. – Koncentrujemy się na własnych, autorskich formatach – podkreśla Lidka Kazen, szefowa kanału. Ponadto nowe serie popularnych programów obecnych na antenie TTV przez ostatnie dwa lata oraz bogata oferta programów zagranicznych będą stanowiły o obliczu telewizji TTV w rozpoczynającym się sezonie.

Wiosenna ramówka TTV odzwierciedla kierunek naszego rozwoju. W pierwszej części sezonu skupiamy się na dwóch silnych programach będących naszą wizytówką – „Domówka” oraz „Michniewicz. Inny świat.”. W drugiej połowie sezonu czeka nas jeszcze trzecia wiosenna premiera, tym razem serialu dokumentalnego – precyzuje Lidka Kazen. Na antenie kanału zadebiutują też nowi prowadzący: Kanadyjczyk znany z programu „Master Chef”, Charles Daigneault oraz Tomek Michniewicz.

Od 5 marca przez dwanaście kolejnych środowych wieczorów na domową imprezę zaprasza Charles Daigneault. – Domówka to nie jest tradycyjny kulinarny show znany z innych anten. Domowy charakter imprez i niepodrabialny styl Charliego tworzą niepowtarzalną mieszanką. Gdyby to było możliwe, widziałabym taką imprezę w swoich czterech ścianach – śmieje się Lidka Kazen. „Domówka” to świetna kuchnia i dobra zabawa, bo nad wszystkim czuwa dusza towarzystwa – Charles Daigneault. Premiera w środę, 5 marca o godzinie 20:45.

Kwiecień na antenie telewizji TTV to miesiąc Tomka Michniewicza, który zabierze swoich bohaterów w podróż do odległych zakątków świata. „Michniewicz. Inny świat.” to program pełen nowych doświadczeń i niespodzianek. Kulisy pracy i życia na Malediwach, Bali, w Maroku czy Tajlandii będą zaskoczeniem dla widzów znających te rejony z folderów wakacyjnych i wygodnych resortów. – Interesowało nas zderzenie dwóch światów. Polacy sporo podróżują i szukają nowych miejsc, ale nie zawsze mają czas odkryć ich prawdziwe oblicze. Bohaterowie w programie Tomka Michniewicza poznają lokalny koloryt, ale i tak najważniejsze pozostaną emocje, które towarzyszyć im będą podczas odkrywania prawdziwego, innego świata – zaznacza Lidka Kazen. Premiera w czwartek, 3 kwietnia o godzinie 20:05.

W wiosennej ramówce TTV będzie też obecny Przemysław Kossakowski. Mający swoją stałą widownię program „Kossakowski. Szósty zmysł” tym razem zabierze widzów na Bałkany. W drugim sezonie „Usterki” zweryfikujemy czy naprawdę wszyscy polscy prawdziwi fachowcy wyjechali za pracą do innych krajów. Rewolucję fryzjerską niezmiennie i nie na żarty będą przeprowadzać za pomocą „Ostrego Cięcia” Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt .

Wiosną w ramówce znajdą się też nowe odcinki takich programów jak „Ola w trasie”, „Odlotowy ogród” czy „7 grzechów”.

Oferta zagraniczna TTV opiera się m.in. na kolejnych seriach kultowych już „Wojen magazynowych”. Nowością jest seria „Niezwykłe lata 80.” z humorem i nostalgią zabierająca widzów w podróż w czasie oraz seria z odważnymi popisami magicznymi „Criss Angel. Uwierz w magię”.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *