Wiosna 2017 w Romance TV

W kwietniu w Romance TV powracają „Wiosenne uczucia” z premierowymi ekranizacjami powieści Rosamunde Pilcher oraz Ingi Lindström, do obejrzenia w każdą środę o godzinie 21:00. Tej wiosny kanał dostarczy także wielu wzruszeń, dzięki cyklowi filmowemu „Miłość do rodzinnych stron – gdy tęsknota za domem rozrywa serce”. Tegoroczna Wielkanoc upłynie w Romance TV pod znakiem silnych kobiecych osobowości na czele z hitem „Maria Montessori – życie dla dzieci”.

Powiew wiosennych uczuć

W każdy środowy wieczór, Romance TV zaprosi widzów na cykl „Wiosenne uczucia”. 5 kwietnia wyemitowana zostanie premiera filmu „Inga Lindström: Nie zadzieraj z Lilli” (godzina 21:00). Poznamy historię kobiety, która prosto ze Sztokholmu zostaje oddelegowana do pracy w niewielkim miasteczku Borgholm, gdzie obejmuje stanowisko szefa komisariatu. Lili jest zrozpaczona wyjazdem… Już tydzień później widzowie będą mogli śledzić historię pielęgniarki, która postanawia zmienić swoje życie i wyjechać z miasta. O tym czy uda jej się odnaleźć uczucie przekonamy się oglądając „Inga Lindström: Wszyscy kochają Elin” (12 kwietnia, godzina 21:00). Kolejnymi premierami w tym cyklu są ekranizacje „Rosamunde Pilcher: Licencja na zdradę”, to opowieść o kontrolowanej zdradzie! Film widzowie zobaczą 19 kwietnia o godzinie 21:00. Zaś „Rosamunde Pilcher: Argentyńskie tango”, miłosną historię mężczyzny walczącego o względy ukochanej kobiety, Romance TV wyemituje 26 kwietnia o godzinie 21:00.

Gdy tęsknota rozrywa serce

Miłość do ojczyzny to potężne uczucie, potrafiące zawładnąć wszystkimi zmysłami. W każdą sobotę kwietnia o godzinie 21:00 widzowie Romance TV obejrzą filmy opowiadające o miłości do miejsc, w których bohaterowie spędzili chwile dzieciństwa i młodości. Już 1 kwietnia Romance TV przygotował premierę filmu „Inga Lindström: Gwiazdy nad Olandią” (godzina 21:00), opowiadającego wzruszającą historię mężczyzny chorego na serce. Kolejnej soboty, śledzić będzie można perypetie rozwiedzionej pary, która aby sprzedać swój dom, musi wspólnymi siłami go wyremontować. Czy rozbudzą się w nich dawne uczucia? Dowiemy się już 8 kwietnia oglądając film „Rozstanie po włosku” (godzina 21:00).

Wielkanoc w Romance TV

Święta Wielkanocy upłyną w Romance TV pod znakiem silnych kobiecych charakterów, za sprawą cyklu „Portrety silnych kobiecych osobowości na Wielkanoc”. W świąteczną niedzielę widzowie będą mogli śledzić losy najsłynniejszej pedagog świata – Marii Montessori. Stworzyła ona rewolucyjną metodę systemu wychowania dzieci. Jak konserwatywne społeczeństwo poradziło sobie z jej podejściem do upośledzonych dzieci? Przekonamy się 16 kwietnia o godzinie 21:00, oglądając „Maria Montessori – życie dla dzieci”. Tego samego dnia od godziny 11:30 spotkają się również z bohaterami serii „Miłość, dzieci i wielkie serce”.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *