Wiosna 2019 w Polsat Games. Radek Nałęcz redaktorem naczelnym

Wiosna w Polsat Games zapowiada się interesująco. Już od 11 marca zobaczymy nowy program „Faux Paux” prowadzony na żywo przez Radka Nałęcza i Tadeusza Zielińskiego. Powraca nowy sezon „Level 7”, 12 marca rozpoczną się rozgrywki play-off Ultraligi, a pod koniec miesiąca zobaczymy fazę ligową Ekstraklasa Games. Radek Nałęcz objął stanowisko redaktora naczelnego redakcji Polsat Games.

Sprawdź ofertę kanału Polsat Games w PROGRAMIE TV

Faux Paux to nowa produkcja, w której zobaczymy znany już z programu Deja Vu duet Radka Nałęcza i Tadeusza Zielińskiego. Faux Paux to program nadawany na żywo, ze studia Polsat Games. Od 11 marca, w każdy poniedziałek po godzinie 20:00 widzowie poznają najnowsze wieści ze świata gier. Dowiedzą się co wydarzyło się w ostatnim tygodniu w branży gier wideo, na jakie nowości warto czekać, a także jakie imprezy będą miały miejsce w najbliższym czasie. Pokażemy relacje z wydarzeń, które się ostatnio odbyły. Nie zabraknie również gości, którzy razem z gospodarzami programu skomentują temat wydania. Faux Paux będzie jednocześnie transmitowany na kanale YouTube oraz w serwisie Twitch, a widzowie będą mieli możliwość dzielenia się komentarzami, z których najbardziej interesujące będą cytowane na antenie. Autorami formuły programu są sami prowadzący.

Od 5 marca startuje nowy sezon Level 7, programu w którym poznamy ciekawe zestawienia gier, w tym sezonie zobaczymy m.in. 7 gier przeglądarkowych, które pokochali Polacy, wybitne gry, które już odeszły w niepamięć, czy 7 gier, z których powstałyby niezłe seriale. Level 7 prowadzi Dawid Letachowicz.

Marzec to także czas rozstrzygnięć w pierwszym sezonie Ultraligi. Faza zasadnicza rozgrywek zbliża się ku końcowi, a 12 marca wystartują play-offy, w których zmierzy się sześć najlepszych drużyn. Pewne awansu są już zespoły Rogue Esport Club, devils.one i PRIDE. Przypomnijmy, że dwie najlepsze drużyny fazy zasadniczej czeka mecz o gwarantowane miejsce w finale. Przegrany z tego pojedynku trafi do półfinału, gdzie spotka się ze zwycięzcą serii spotkań między drużynami z miejsc od trzeciego do szóstego tabeli sezonu zasadniczego Ultraligi. Dwie ostatnie drużyny w tabeli powalczą o pozostanie na kolejny sezon w rozgrywkach z zespołami wyłonionymi w kwalifikacjach. Wszystkie mecze fazy play-off zostaną rozegrane offline w systemie do trzech wygranych.

Już od 30 marca, fani gry FIFA 19 będą mogli śledzić na antenie Polsat Games początek fazy ligowej Ekstraklasa Games, ligi partnerskiej EA Sports – Official League Qualifier. To jedyny polski turniej dający możliwość walki o punkty w rankingu FIFA 19 Global Series, dzięki którym można awansować na FIFA eWorld Cup 2019. Rozgrywki Ekstraklasa Games będą realizowane w studiu Polsat Games, a transmisja będzie równolegle dostępna w serwisie Twitch.

Radek Nałęcz, objął stanowisko redaktora naczelnego redakcji Polsat Games. To nowe stanowisko w zespole Polsat Games.

Polsat Games i praca dla tego kanału to spełnienie marzenia. Zwłaszcza dla kogoś, kto „na komputer” chodził jeszcze w latach 80-tych, bo nie miał własnego sprzętu, a następnie wychował się na historiach opowiadanych w grach. Od lat obserwuję branżę gier, cieszy mnie jej rozwój, zwłaszcza polskich twórców. Gry sprawiły, że zainteresowałem się dziennikarstwem. Zaowocowało to tym, że trafiłem do radia, które stało się moim domem na wiele lat. Z radia nie rezygnuję, a telewizja jest nowym, ciekawym wyzwaniem. Tym bardziej, że mam szansę realizować swoje pomysły na programy związane z kategorią rozrywki, która zajmuje w moim sercu szczególne miejsce – mówi Radek Nałęcz, redaktor naczelny Polsat Games.

Radek Nałęcz jest dziennikarzem z ponad 20-letnim doświadczeniem. Dotychczas prowadził na antenie Polsat Games takie programy jak Mistrz Gry i Deja vu (razem z Tadeuszem Zielińskiem). Z Grupą Polsat związany od 2014 roku, gdy dołączył do nowopowstającego radia MUZO.FM. Obecnie, w MUZO.FM wraz z Martą Tryburą prowadzi poranne pasmo Strażnicy Świtu oraz w środowe wieczory, audycję autorską Restart o popkulturze, wcześniej gospodarz Listy RFN. Poprzednie pracował m.in. w radio ESKA Rock oraz Grupie Eurozet.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *