„Czas na napad” w TNT

W marcu na kanale TNT, w ramach czwartkowego cyklu „Czas na napad”, zaprezentowane zostaną filmy przedstawiające brawurowe akcje rabunkowe. W roli złoczyńców zobaczymy gwiazdy wielkiego kina. Pierwsza produkcja zostanie wyemitowana już 7 marca o godzinie 21:00.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału TNT

W najnowszym cyklu TNT zaprezentuje filmy, w których bohaterowie napadają, rabują i porywają. Wartka akcja oraz brawurowe pościgi zagwarantują widzom doskonałą rozrywkę podczas seansu, choć nie zabraknie również momentów bardziej refleksyjnych. Filmową serię otwiera western „Dzika banda” Sama Peckinpacha. Kierowana przez Pike’a Bishopa tytułowa banda dopuszcza się wielu śmiałych napadów na banki Dzikiego Zachodu. Misję schwytania jej członków podejmuje były przyjaciel Bishopa, Deke Thornton. Kto z tego starcia wyjdzie jako zwycięzca?

Kolejny film, „Na fali”, to kolejne starcie dwóch mocnych osobowości. Bodhi (w tej roli charyzmatyczny Patrick Swayze) to przywódca gangu okradającego banki Los Angeles. W struktury jego zespołu wnika agent FBI, Johnny Utah (Keanu Reeves). Akcja inwestygacyjna kończy się powstaniem szczerej relacji dwóch głównych bohaterów. Czy poczucie obowiązku i sprawiedliwości wygra z nową przyjaźnią?

Trzecia pozycja z cyklu to klasyczna brytyjska komedia „Rybka zwana Wandą”. Film opowiada o nietuzinkowych złodziejach, którzy dokonują skoku na sklep jubilerski. Niezadowoleni ze swojej części łupu Amerykanie – Wanda i Otto – informują policję o napadzie i wrabiają pozostałych członków szajki. Aby przejąć diamenty muszą jednak najpierw je odszukać…

Ostatnim filmem serii „Czas na napad” będzie uznawany za kultową pozycję kinematografii „Drive”. Kierowca wyczynowy o tajemniczej tożsamości (w tej roli Ryan Gosling) angażuje się w związek ze swoją sąsiadką. Aby pomóc w spłaceniu długów jej męża, zgadza się wziąć udział w napadzie na bank. Klimatyczna produkcja, posiada niepowtarzalne zdjęcia i muzykę, które budują wyjątkową atmosferę.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *