Wiosna 2019 w Romance TV

Wraz z nadejściem wiosny, Romance TV przygotował dla widzów specjalne propozycje programowe. Już 24 i 31 marca, od godz. 20:00 w cyklu „Nareszcie wiosna” można będzie poznać przewrotne oraz wzruszające losy Katji Baumann, która w niewielkiej wiosce dba o prawo i prządek. Oprócz tego w kwietniu Romance TV wyemituje wiele premier, m.in. 10. sezon serialu „Górscy ratownicy”, nowe filmy z cyklu „Kobiety kroczą swoją drogą” czy z serii „Wyspy Marzeń”!

Sprawdź ofertę kanału Romance TV w PROGRAMIE TV

Pierwszy wiosenny weekend w Romance TV

Początek wiosny w Romance TV, to czas Katji Baumann oraz jej przygód. W dwie ostatnie soboty marca widzowie obejrzą aż cztery różne historie z jej udziałem, a wszystko oczywiście w temacie wiosny. Zapraszamy na „Zawsze wiosna” – 24 marca, godz. 20:00, „Wiosna dla początkujących” – 24 marca, godz. 21:50 „Wiosenne dzieci” – 31 marca, godz. 20:00 oraz „Wiosenne uczucia”, 31 marca, godz. 21:50.

Wspaniałe premiery już w kwietniu

Kwietniowe weekendy będą czasem romantycznych podróży na „Wyspy marzeń”. Długie, kilometrowe plaże i zapierająca dech w piersiach przyroda. Wyspy marzeń rozrzucone po całym świecie będą głównym tematem kwietniowego bloku filmowego na kanale Romance TV. Dziewięć romantycznych historii, po trzy w każdą niedzielę, 7, 14 i 28 kwietnia od godz. 20:00, porwie nas na piękny archipelag Scilly na Morzu Północnym, na Maderę, na Bora Bora i Hawaje, do raju dla surferów. Wszystkie te cudowne miejsca rozpalą w nas najgłębsze uczucia. Premierowo Romance TV wyemituje filmy – „Powrót na wyspę Sylt” (7.04, godz. 20:00) oraz „Rosamunde Pilcher: Tajemnica wyspy kwiatów” (14.04, godz. 20:00).

Premiera 10. sezonu „Górskich ratowników”

Martin Gruber i jego ekipa powraca! Już od 23 kwietnia, od poniedziałku do piątku o godz. 21:00 Romance TV zaprasza na premierowe odcinki 10. sezonu tego popularnego serialu. Na widzów czekają mrożące krew w żyłach opowieści o dokonaniach górskich ratowników. W nowym sezonie sympatyczni i dzielni członkowie zespołu ratownictwa górskiego w malowniczej Styrii nie tylko walczą o życie i bezpieczeństwo ludzi, ale też o prawdziwą miłość…

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *