Wirtualne wyścigi Formuły E i Indycar na żywo w Eurosporcie 1

Od najbliższej soboty przez kolejne osiem tygodni Eurosport 1 będzie pokazywał na żywo wirtualne wyścigi Formuły E z udziałem znakomitych kierowców takich jak Felipe Masa, Jean-Eric Vergne, Stoffel Vandoorne, czy Andre Lotterer. W najbliższą i kolejną sobotę stacja zaprosi widzów również na niezwykle emocjonujące wyścigi Indycar iRacing Challenge.

Sprawdź ofertę kanału Eurosport 1 w PROGRAMIE TV

W Wirtualnym Wyzwaniu Formuły E biorą udział wszystkie zespoły i kierowcy znani z rywalizacji w tej pasjonującej serii wyścigów bolidów elektrycznych. Równolegle do gwiazd sportów motorowych na wirtualnych torach rywalizują także znakomici gracze esportowi oraz kibice, którzy mogą zapewnić sobie udział w wyścigu przechodząc specjalne kwalifikacje. Kolejne wyścigi będą odbywały się co sobotę aż do 13 czerwca.

Kierowcy będą zdobywali punkty na bardzo podobnych zasadach, co w tradycyjnych wyścigach. Punktowane będą także najlepsze miejsca w kwalifikacjach, a w ostatnim wyścigu zdobycz będzie liczona podwójne. Rywalizacja odbędzie się na znakomicie odwzorowanych torach m.in. w Hong Kongu i Monako. Cała seria będzie rozgrywana na zasadach „race royale”, co oznacza, że kierowca zajmujący ostatnie miejsce na końcu każdego okrążenia odpada. Gdy w puli zostanie jedynie 10 kierowców, rozpocznie się ostateczna walka o punkty. Transmisja od 16:45 w Eurosporcie 1!

W nadchodzącą sobotę Eurosport 1 pokaże na żywo również ekscytujący wyścig Indycar iRacing Challenge. Na wirtualnym torze Circuit of Americas zaprezentują się znakomici kierowcy, w tym byli mistrzowie serii Indycar. Początek transmisji w Eurosporcie 1 o 20:30.

Źródło: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *