„Wojownicze Żółwie Ninja” – premiera 4 listopada w Nickelodeon Polska

Najnowszy sezon serialu zachwyci wszystkie pokolenia fanów. Pełne akcji odcinki przeniosą widzów do świata lśniących wieżowców Manhattanu i podziemi Nowego Jorku. Tam bowiem ukrywa się mentor Żółwi – Mistrz Splinter i jego wierni wojownicy.

Pewnego dnia Mistrz Splinter został oblany tajemniczą zieloną substancją, która zmieniła go olbrzymiego szczura, a jego cztery żółwiki – w zmutowane żółwie o niezwykłych zdolnościach.

W obawie przed prześladowaniami ze strony ludzi, Splinter wychował i szkolił żółwie na wojowników ninja w podziemiach miasta. Po latach, jego podopieczni – Leonardo, Raphael, Donatello i Michelangelo zmienili się w silnych, pewnych siebie nastolatków, których największym pragnieniem było zobaczyć świat i zjeść ogromną pizzę!

W pierwszym odcinku nowej serii, która jest kontynuacją kultowej serii, Mistrz Splinter pozwoli swoim nastoletnim synom po raz pierwszy wyjść na powierzchnię. Wyraźnie nakazuje im, by pozostali niezauważeni. Jednak już podczas swojej pierwszej wyprawy żółwie trafiają na bandę rozbójników próbujących porwać nastolatkę i jej ojca.

Bohaterowie postanawiają wkroczyć do akcji. Niestety, szybko odkrywają, że świat na powierzchni nie jest tak prosty, jak mogłoby się wydawać. Trafiają w sam środek spisku, którego bohaterami są obce istoty i zaginieni naukowcy.

„Wojownicze Żółwie Ninja” – premiera 4 listopada w Nickelodeon Polska.

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *