„Wolna sobota z Jedynką” – nowa audycja w Programie 1 Polskiego Radia

Od 3 października w każdą sobotę od godz. 6.00 na antenie Programu 1 Polskiego Radia pojawi się nowa audycja: „Wolna sobota z Jedynką”. Jej gospodarzem będzie Daniel Wydrych, znany słuchaczom m.in. z takich audycji, jak „Sygnały Dnia” czy „Lato z radiem”. W audycji pojawi się m.in. przegląd prasy zagranicznej, który przygotuje dla słuchaczy nowy głos stacji – Aleksander Wierzejski.

„Wolna sobota z Jedynką” to audycja, w której słuchacze odpoczną od polityki, za to znajdą omówienia najważniejszych wydarzeń kulturalnych i sportowych, reportaże, przeglądy newsów z mediów społecznościowych z całego tygodnia.

W sobotni poranek wolno nam będzie wszystko – zapowiada Daniel Wydrych – no, może prawie wszystko. Bardzo liczymy na żywy udział słuchaczy, z którymi będziemy kontaktować się na bieżąco – i telefonicznie, i za pośrednictwem mediów społecznościowych – dodaje gospodarz „Wolnej soboty z Jedynką”. Jego styl prowadzenia audycji, temperament i poczucie humoru wskazują na to, że sobotnie poranki w Programie 1 pełne będą ciekawych rozmów, komentarzy słuchaczy, ich relacji z najciekawszych wydarzeń, w których brali udział i doskonałej na początek weekendu muzyki. A w trzeciej godzinie audycji, debiutujący w tej roli Aleksander Wierzejski, dziennikarz związany z portalem Poland Daily, zaprezentuje cotygodniowy, autorski przegląd prasy zagranicznej.

Audycji „Wolna sobota z Jedynką” można słuchać w każdą sobotę od 3 października od godz. 6.00 do 9.00 w Programie 1 Polskiego Radia. Jedynka zaprasza do śledzenia profilu stacji na Facebooku i udziału w audycji za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *