WRC, WRX i ERC w Motowizji. Rajdowe Mistrzostwa Świata wracają na polską antenę

Na ten dzień czekało wielu kibiców motorsportu. Na polską antenę wracają podsumowania najważniejszych lig rajdowych: Rajdowych Mistrzostw Świata oraz Rajdowych Mistrzostw Europy, a wszystko to za sprawą Motowizji, która zakupiła prawa do pokazywania zmagań. To jednak nie koniec niespodzianek: prócz rajdów do rozbudowanej ramówki kanału trafi również najważniejszy cykl rallycrossowy, czyli World RX, oraz kilkadziesiąt godzin archiwalnych materiałów o najciekawszych sezonach i legendarnych kierowcach WRC i ERC.

Sprawdź godziny transmisji Rajdowych Mistrzostw Świata w PROGRAMIE TV

Rajdowe Mistrzostwa Świata (WRC) były obecne na antenie Motowizji w latach 2015-2017. Następnie, od 2018 roku widzowie kanału mogli śledzić rywalizację w Rajdowych Mistrzostwach Europy i kibicować polskim załogom regularnie walczącym o zwycięstwa i tytuły. W minionym sezonie kamery Motowizji podążały za Kajetanem Kajetanowiczem w trakcie jego rywalizacji w klasie WRC3 Rajdowych Mistrzostw Świata.

Teraz w Motowizji będzie można oglądać zarówno podsumowania rajdów ERC, jak i WRC, do których głosu użyczy komentator Eurosportu Grzegorz Gac – legendarny pilot, wicemistrz Europy w rajdach samochodowych z roku 1992, u boku Mariana Bublewicza. W ramach przełomowej umowy z WRC Promoter GmbH rajdowi kibice będą mogli także obejrzeć historyczne materiały z archiwów cyklu.

Sprawdź ofertę kanału Motowizja w PROGRAMIE TV

Do rozbudowanej już ramówki Motowizji dla fanów rallycrossu dołączą po raz pierwszy podsumowania Mistrzostw Świata w Rallycrossie. Zmagania „drzwi w drzwi” zawsze cieszą się dużą popularnością, a w najważniejszym wydaniu z pewnością będą dostarczać wielu emocji.

Źródło: Motowizja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *