Wrzesień 2016 w Kino Polska Muzyka

Jaki był największy polski hit tego lata? Kino Polska Muzyka zapytała o to swoich widzów. Wyniki zobaczymy w pierwszy weekend września w rankingu „Polski przebój lata 2016”. We wrześniu stacja pokaże też koncert Elektrycznych Gitar z Przystanku Woodstock.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Kino Polska Muzyka

Jaki jest przepis na wakacyjny hit? Refren wpadający w ucho, taneczny rytm, energetyczny teledysk? Kino Polska Muzyka zapytała swoich widzów, które polskie utwory tego lata podbiły ich serca. Wyniki internetowego głosowania poznamy 3 września 2016 roku o godzinie 16:00 w zestawieniu „Polski przebój lata 2016”.

We wrześniu na antenie Kino Polska Muzyka nie zabraknie też ulubionych rankingów widzów: TOP30 i Polski Top Tygodnia. TOP 30 (niedziela, godzina 10:00) to jedyny taki ranking w telewizji, w którym notowane są polskie piosenki z ostatnich trzydziestu lat. Zobaczyć tu można więc zarówno Czesława Niemena, Annę Jantar, jak i Bajm, Lady Pank, czy Dawida Podsiadło. Polski Top Tygodnia (sobota, godzina 18:00) to z kolei zestawienie najpopularniejszych aktualnych hitów.

W stałym cyklu koncertów z Przystanku Woodstock tym razem zobaczymy występ Elektrycznych Gitar z 2012 roku. Z pewnością nie zabraknie takich przebojów jak: „Co ty tutaj robisz”, „Jestem z miasta”, „Kiler”, „Dzieci wybiegły”, „To koniec”. Emisja 8 i 11 września o godzinie 22:00.

„Polski przebój lata 2016”

Emisja: sobota, 3 września, godzina 16:00

„TOP30”

Emisja: niedziela, godzina 11:00

„Polski Top Tygodnia”

Emisja: sobota, godzina 18:00

Koncert Elektrycznych Gitar z Przystanku Woodstock 2012

Emisja: czwartek, 8 września, godzina 22:00.

Źródło: Kino Polska TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *