Wrześniowe mecze eliminacji UEFA EURO 2024 w kanałach Polsatu

W dniach 7-9 września oraz 10-12 września rozegrane zostaną dwie serie meczów eliminacyjnych przyszłorocznych Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Uwaga polskich kibiców koncentruje się na występach Biało-Czerwonych, którzy 7 września zagrają z Wyspami Owczymi, a trzy dni później z Albanią. Te jednak zaledwie dwa z ponad 30 spotkań, które w ciągu najbliższych sześciu dni na żywo pokażą kanały sportowe Polsatu. W niedzielę 10 września po wakacyjnej przerwie wraca także Magazyn Cafe Futbol, który doczekał się zupełnie nowej oprawy graficznej.

Sprawdź godziny transmisji meczów eliminacji UEFA Euro 2024 w PROGRAMIE TV

Mecze eliminacji UEFA EURO 2024 oglądać można w kanałach Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz w nadających bez reklam i w jakości Super HD stacjach Polsat Sport Premium. I to właśnie Polsat Sport Premium 1 pokaże obydwa starcia Biało-Czerwonych. Meczom towarzyszyć będzie rozbudowany program studyjny z udziałem topowych ekspertów piłkarskich. Każdy dzień meczowy podsumuje Magazyn Skrótów, w którym kibice obejrzą gole ze wszystkich spotkań.

Sprawdź ofertę kanału Polsat Sport Premium 1 w PROGRAMIE TV

W dniach od 7 do 12 września, czyli na przestrzeni dwóch serii meczów eliminacyjnych, kanały sportowe Polsatu pokażą na żywo ponad 30 spotkań. Kibice zobaczą w akcji między innymi reprezentacje Francji, Anglii, Włoch, Belgii czy Hiszpanii. Podsumowaniem każdego dna meczowego będzie Magazyn Skrótów o godzinie 23:30 w Polsacie Sport Premium 1.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *