Wrześniowe premiery i kontynuacje w Nickelodeon

Nieustraszona Awatarka Korra, rozśpiewana Victoria i superprzystojny zespół Big Time Rush, a dodatkowo wojowniczy ninja prosto ze szkoły średniej oraz surferski świat Bucketta i Skinnera – oto premiery i kontynuacje przebojów z wrześniowej ramówki Nickelodeona. Powróci też wojownicza panda i zaczarowany świat wróżek Winx.

Premiera! Debiut nieustraszonej Awatarki Korry
Główną bohaterką „Legendy Korry” jest uparta, zbuntowana, ale także przebojowa dziewczyna, która nieustannie szuka nowych wyzwań. Jej największym marzeniem jest bycie Awatarem. Korra przeprowadza się więc do Republic City, aby rozpocząć treningi Awatara. Na początku, niezbyt dobrze sobie radzi, co wzmaga jej frustracje. Nauczenie się wszystkich magicznych zaklęć, aby zostać Awatarem to duże wyzwanie. W tym samym czasie pod przewodnictwem groźnego Amona, anty-magowie zaczynają wprowadzać w życie swoje plany – odbierają czarodziejom ich moc. Pomimo braku doświadczenia, Korra postanawia stanąć do walki przeciwko Amonowi i pozostałym członkom gangu, żeby chronić swoich nowych przyjaciół.
Czy uda jej się pokonac złe moce?
Premiera: 2 września
Emisja: niedziela, godzina 10:00

Nowe odcinki! „Victoria znaczy zwycięstwo”
Serial opowiada o Victorii, zwanej również Tori, marzącej o wielkiej karierze szesnastoletniej piosenkarki. Jej życie zmienia sie w noc dorocznego konkursu talentów, kiedy jej niezwykle zdolna siostra Triny ma wypadek. Bohaterka nie ma wyboru, musi skorzystać z szansy, którą stawia przed nią los. Występuje na scenie zamiast siostry i udowadnia wszystkim, że sama ma wielki talent. Od tej chwili, dziewczyna idzie po zwyciestwo w towarzystwie swoich przyjaciół – muzyka André i swojej przyjaciółki Cateriny.
Premiera: 8 września
Emisja: niedziela, godzina 12:30

Nowa seria! „Tajemnice domu Anubisa”
Wyczekiwana premiera – drugi sezon Tajemnic domu Anubisa – już 3 września trafi na antenę stacji Nickelodeon.
W domu Anubisa, uczniowie muszą nie tylko zmagać się ze szkolnymi obowiązkami, ale także rozwiązyważ niecodzienne zagadki. W najnowszym sezonie, bohaterowie spotkają się ponownie z tajemnicami historii. Będą musieli odnaleźć legendarną maskę Anubisa, boga życia pozagrobowego w starożytnym Egipcie. Kłopoty narastają, kiedy Mike musi przenieść się do dalekiej Australii, a Fabiana nie może sobie poradzić ze związkiem na odległość. Jest to też ostatni rok w szkole dla Niny. Czy więzi przyjaźni przetrwają pomimo niezwyczajnych przygód nastolatków?
Premiera: 3 września
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 17:10 i 20:05

Nowy serial! Mega przygody „Bucketta i Skinnera”
Niecodzienne przygody wyluzowanych przyjaciół – surferów już niedługo trafią do polskich widzów. Bucket i Skinner są najlepszymi przyjaciółmi jeszcze z czasów dzieciństwa. Surfowanie to ich największa pasja – potrafią spędzać godziny na ćwiczeniach.
Chociaż przyjaciele różnią się jak dzień i noc, mają jednak trzy życiowe zasady: chcą zostać kumplami na zawsze, zawsze być blisko plaży i ukochanego surfingu i przede wszystkim nigdy nie wpakować się w sytuację, w której potrzebne im bądą długie spodnie!
Perfekcyjny dzień dla chłopaków to: surfowanie po morzu z dużymi falami i oczywiscie flirtowanie ze ślicznymi dziewczynami. Ale chłopaki szybko zdają sobie sprawę, że uciekanie przed prawdziwym życiem nie jest wcale takie łatwe.
Premiera: 30 września
Emisja: niedziela, godzina 13:45

Nowa seria! „Winx Club”
10 września powrócą wróżki Winx w nowym, czwartym sezonie na kanale Nickelodeon.
„Winx Club” to opowieść o magicznych przygodach Bloom i jej przyjaciółek, które żyją jednocześnie w magicznej krainie i na Ziemi. Dziewczyny często muszą zmagać się z siłami ciemności, przy okazji poznając wielkie tajemnice świata magii.
W czwartym sezonie, wróżki-strażniczki wyruszają na Ziemię z niezwykłą misją. Na planecie nie ma już magii, ponieważ została zniszczona przez okrutnych czarodziejów z „Czarnego Kręgu”. Dziewczyny odkrywają, że jedyną szansą żeby przywrócić czary na Ziemi, jest odnalezienie Roxy, czarodziejki zwierząt, która sprawia, że jej podopieczni mówią ludzkim głosem. Winxy postanawiają otworzyć sklep „Love and Pet”, gdzie sprzedają zwierzęta żeby pomóc czarodziejce i bezpiecznie omówić plan akcji. Chcą zamaskować swoją działalność przed czarnoksiężnikiem.
Winxy mają też szanse zdobyć moc Believix, która skupia w sobie aż trzy magiczne umiejętności naraz: cofania się w czasie, szybkości i przenoszeniu się w różne miejsca.
Czy z nowymi mocami bohaterki zdołają zwalczyć złe moce i obudzić wiarę w moc magii wśród Ziemian?
Premiera: 10 września
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 8:20 i 13:45

Nowa seria! Wielki powrót „Super Ninja”
Do tej pory, największymi zmartwieniami Mike’a były lekcje, prace domowe i flirtowanie z dziewczynami. Pewnego dnia, odkrywa, że jest ostatnim spadkobiercą długiej linii wojowników ninja!
Pełen akcji drugi sezon „Super Ninja” z przygodami niezwykłych nastolatków od 16 września na kanale Nickelodeon.
Mike werbuje do swojej drużyny ninja swego najlepszego przyjaciela – Owena oraz najpopularniejszą w szkole Amande – blond piękność, która podoba mu się od lat. Razem tworzą zespół „Super Ninja”.
Nastolatki ćwiczą pod czujnym okiem legendarnego mistrza. Za pomoca hologramu dziadka Mike’a – mistrza ninja, bohaterowie nauczą się sztuk walki. Pomiędzy zajęciami, szkoleniami i bitwami w Empire City, trio nie będzie miało ani chwili odpoczynku!
Premiera: 16 września
Emisja: niedziela, godzina 14:40

Nowe odcinki! „Kung-Fu Panda”
Dobry humor, piękna historia przyjaźni i przełamywanie stereotypów, to elementy za które widzowie cenią filmy animowane takie jak Kung-Fu Panda.
Ulubiona panda powróci z nowymi odcinkami. Tym razem fajtłapowaty miś Po i jego przyjaciele czyli „Potężna Piątka” – mistrzowie sztuk walki – stawia czoła swoim słabościom i bądą musieli się zmagać z trudnymi wyzwaniami na Dalekim Wschodzie. Niestety, nieporadny miś nie zawsze z łatwoscią pokonuje wrogów, ale widzowie pewnie wybaczą mu jego niezdarność – w końcu Po potrafi zwyciężyć innymi metodami niż tylko siłą.
Premiera: 7 września
Emisja: piatek, godzina 15:30

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *