„Wspaniałe Filipiny” na kanale Nat Geo Wild

fot. Michael Hutchinson

To miejsce jest prawdziwym rajem. Krystalicznie czysta woda, rafa koralowa, równikowe lasy z niespotykaną florą i fauną. Połowy z 52 000 gatunków, które żyją na Filipinach, nie spotkamy nigdzie na Ziemi. Największe skarby tych wysp zobaczysz bez wychodzenia z domu. Wejście w wakacyjny nastrój gwarantowane.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Nat Geo Wild

Wyruszamy na wspaniałą i mieniącą się kolorami wyprawę przez Filipiny. Ten liczący ponad 100 mln mieszkańców kraj rozciąga się na ponad 7 tysiącach wysp. Szmaragdowe wody Oceanu Spokojnego kryją tętniące życiem rafy koralowe, które dają schronienie morskim zwierzętom. Tutaj można nurkować z największymi rybami na świecie, a na lądzie spotkać oszałamiająco kolorowe papugi. Jak w przypadku większości archipelagów, krajobraz Filipin zdominowany jest przez wulkany,spośród których 24 są nadal aktywne. Jeden z najbardziej znanych – Mount Mayon – to jeden z najbardziej symetrycznych stożków wulkanicznych na świecie.

Te wszystkie element składają się na zapierające dech widoki, które kanał Nat Geo Wild pokaże w serii „Wspaniałe Filipiny”.

„Wspaniałe Filipiny” – premiery w niedziele od 18 marca o godz. 18:00 na kanale Nat Geo Wild.

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *