Wszystkie odcinki serialu „POWRÓT” w CANAL+ online

W piątek 20 maja, widzowie CANAL+ poznają zakończenie niezwykłej historii zwykłego człowieka – Jana Starosteckiego. Jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji do poznania głównego bohatera, któremu śmierć przemeblowała życie, jest ku temu bardzo dobra okazja, ponieważ w serwisie CANAL+ online można już oglądać wszystkie odcinki produkcji. CANAL+ dzieli się również zabawnym materiałem zza kulis, który oddaje atmosferę serialu.

POWRÓT to produkcja, która przy dużej ilości humoru i żartów, opowiada pełną refleksji historię o nudnym facecie, który dostaje drugą szansę, kiedy budzi się w grobie kilka dni po własnym pogrzebie. W swojej historii Jan Staroświecki staje przed wyzwaniem, którym jest nie tylko niewiedza wynikająca z pytania „Dlaczego ja?”, ale również spojrzenie na relacje z najbliższymi na nowo. W tej drodze pomaga mu najlepszy przyjaciel – Kostek, w którego rolę brawurowo wcielił się Wojciech Mecwaldowski. Chemię między bohaterami można wyczuć niemal w każdej scenie.

Niezwykle istotnym aspektem produkcji są także silne kobiety: żona Janka – Agata (Magdalena Walach), która po śmierci męża odkrywa w sobie cechy, o których istnieniu nie miała pojęcia, a także jej przyjaciółka – Malwina (Maria Dębska), pełniąca rolę przewodniczki Agaty w nowej życiowej sytuacji. Wyróżniającą cechą serialu są świetnie napisane dialogi i uniwersalna historia – w końcu każdy z nas kiedyś zadał sobie pytanie „Co zrobiłbym, gdybym dostał od losu drugą szansę?”.

Sprawdź ofertę kanału CANAL+ PREMIUM w PROGRAMIE TV

Reżyserem serialu POWRÓT jest Adrian Panek („Daas”, „Wilkołak”), a autorem scenariusza – Krzysztof Rak („Bogowie”, „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”). Za zdjęcia odpowiada Karina Kleszczewska („Hiszpanka”), za scenografię Daria Dwornik („Kruk”), a za kostiumy Małgorzata Fudala („Klangor”). Producentem serialu jest Wonder Films – dom produkcyjny stworzony przez trójkę dobrze znanych w branży producentów: Klaudiusza Frydrycha, Krzysztofa Raka i Ingę Kruk.

Źródło: CANAL+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *