Wszystkie sezony serialu „Dexter” w CANAL+ online

7 lat emisji, 8 sezonów, 96 odcinków i miliony fanów na cały świecie. Kultowy serial o ulubionym seryjnym mordercy Ameryki dostępny będzie w serwisie CANAL+ online już od początku marca.

Sprawdź godziny emisji serialu „Dexter: New Blood” w PROGRAMIE TV

„Dexter” to hitowy serial wyprodukowany przez SHOWTIME® na motywach powieści Jeffa Lindsaya. Opowiada o podwójnym życiu Dextera Morgana – w tej roli Michael C. Hall – który za dnia pracuje jako analityk śladów krwi w wydziale policji w Miami, nocą na własną rękę ściga morderców, którzy wymknęli się wymiarowi sprawiedliwości.

Widzów produkcji przyciągała zarówno charyzma głównego bohatera (a raczej jego ujmujący dystans i wycofanie), jaki i ciekawe historie, wielowątkowa fabuła czy nieoczekiwane zwroty akcji. Emocji doświadczali zarówno ci, którzy kibicowali Morganowi jak i ci fani, którzy oczekiwali, aż wreszcie powinie mu się noga.

Wszystko to sprawiło, że historia bezwzględnego mordercy z własnym kodeksem moralnym, który mimo swojej „przypadłości” prowadził dość zwyczajne życie rodzinno-towarzyskie, stała się prawdziwym fenomenem. Losy psychopaty z Florydy śledziły miliony widzów na całym świecie sprawiając, że „Dexter” do dziś może chwalić się jednym z największych fandomów. Produkcja cieszyła się także uznaniem krytyków zdobywając 23 nagrody branżowe (w tym 2 Złote Globy i 4 statuetki Emmy) i ponad 100 nominacji.

Sprawdź ofertę kanału CANAL+ PREMIUM w PROGRAMEI TV

Osiem sezonów kultowego „Dextera” już od marca można będzie oglądać w serwisie CANAL+ online na canalplus.com.

Źródło: CANAL+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *